• 17 czerwca 2013
  • wyświetleń: 1770

Juniorzy zagrali dla trenera!

Pszczynianie na mecz z Dąbrową wyszli bardzo mocno zmotywowani! Był to bowiem prawdopodobnie ich ostatni mecz w takim gronie i pod wodzą trenera Henryka Wity.

Juniorzy: Iskra - Unia Dąbrowa Górnicza 17.06.2013

Iskra od początku meczu objęła inicjatywę na boisku, pszczynianie długo rozgrywali piłkę lecz sytuacji mieli jak na lekarstwo, dopiero w 14 minucie piłkę wybitą przez obrońcę przechwycił Dragon i bez zastanowienia uderzył z 18 metra, a futbolówka pod ręką bramkarza wpadła do siatki. Chwilę później faul gości na 17 metrze do rzutu wolnego podszedł Dragon i po raz drugi umieścił piłkę w siatce. Na trzecią bramkę nie trzeba było długo czekać dobre dwie klepki najpierw Dragona z Pruskiem i z Warzechą i ten pierwszy lokuje piłkę po raz trzeci w siatce tym samym kompletuje klasycznego hat-tricka. Do przerwy bez zmian.

A tuż po przerwie pierwsza akcja dla gospodarzy zakończyła się bramką. Dobre krycie na połowie przeciwnika pszczynian, żle zagraną piłkę przejmuje Włodarczak i umieszcza ją w siatce. Kolejna bramka była tylko kwestią czasu, dobre prostopadłe zagranie Pruska do Dragona a ten spokojnie umieszcza piłkę w siatce. Ostatni gol dla Pszczyny strzelił wracający po ciężkiej kontuzji bramkarz. Pszczynianie wywalczyli rzut karny, a do piłki podszedł Mateusz Spiałek i bardzo pewnie wykorzystał jedenastkę.

Juniorzy: MKS Iskra Pszczyna - KS Unia Dąbrowa Górnicza 17.06.2013 · fot. Andzejek

MKS Iskra Pszczyna - KS Unia Dąbrowa Górnicza 6:0 (3:0)
bramki: 1:0 Wojciech Dragon (14.), 2:0 Wojciech Dragon (26.), 3:0 Wojciech Dragon (30.), 4:0 Mateusz Włodarczak (41.), 5:0 Wojciech Dragon (50.), 6:0 Mateusz Spiałek (56. - karny)

Mateusz Spiałek, Mateusz Operchalski (70. Wacław Gamża), Paweł Zjawiński, Bartosz Bednorz, Domnik Mikołajec (55. Jan Kędzior), Michał Prusek (60. Kamil Kułagowski), Wojciech Dragon, Dawid Morcinek, Mateusz Włodarczak (48. Mateusz Janosz), Robert Skapczyk (70. Mateusz Osiński), Kamil Warzecha (65. Kacper Prusek). Trener: Henryk Wita.