• 28 maja 2013
  • wyświetleń: 840

Z Szopienicami na plus

Dobre i ciekawe widowisko zafundowali nam podopieczni Szymona Stawowego. W poniedziałkowe popołudnie na pszczyńskim boisku Piast Iskra zmierzyła się z drużyną z Szopienic i po emocjonującym meczu dopisała na swoje konto kolejne trzy punkty.

Trampkarze: Iskra - UKS Szopienice 27.05.2013

Komentarz trenera Szymona Stawowego:
"Mecz podobał się od pierwszej do ostatniej minuty, pełnych emocji i zaangażowania z obu stron. Początek goście dyktowali warunki gry. Grali od tyłu, a my wysokim pressingiem odbieraliśmy piłki i wykańczali akcje. Po dwóch takich odbiorach najpierw Bernard a potem Góralczyk wykorzystali błędy gości i prowadziliśmy 2-0. Goście wzięli się do roboty i szybko odrobili straty. Najpierw po błędzie obrońców, a potem po akcji indywidualnej. Stan meczu się wyrównał, akcję z jednej i drugiej strony, po jednej z nich Sobek zagrywał piłkę wzdłuż pola karnego a nadbiegający obrońca sam sobie wpakował piłkę do bramki i tak zakończył się pierwsza połowa.
Druga odsłona to dominacja przeciwnika uporczywie dążącego do wyrównania. Dobrze spisywał się w bramce Wieciech, który paroma interwencjami zapobiegł utracie bramek. My szybkimi akcjami wykańczaliśmy nadarzające się okazje. Wpierw Bernard, a później Sobek podwyższyli na 5-2 a na minutą przed końcem goście zdobyli kontaktową bramkę."

Trampkarze: MKS Iskra Pszczyna - UKS Szopienice 27.05.2013 · fot. Andzejek

MKS Iskra Pszczyna- UKS Szopienice 5-3 (3-2)
Bramki: Bartosz Bernard (dwie), Adam Góralczyk, Oskar Sobek, samobójcza

Dominik Wieciech, Michał Moroń, Kacper Beberok, Kamil Sojka, Dawid Lazar, Bartosz Musiolik, Adam Góralczyk, Oskar Sobek , Bartosz Bernard, Jakub Czorny , Paweł Czulak. Trener: Szymon Stawowy