pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 25 maja 2013
  • wyświetleń: 1295

Trampkarze mł.: Wpadka z Wisła?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

Ligowy mecz z Wisła Wielką miał być wielkim szlagierem, tymczasem skończyło się na wysokiej porażce. Wiślanie udanie zrewanżowali się zatem Iskrze za porażkę w pierwszej rundzie na własnym boisku.

Trampkarze młodsi: Iskra - Wisła Wielka 24.05.2013
fot. Andzejek


Komentarz trenera Mateusza Bałucha:
"Mecz zaczął się bardzo dobrze dla naszych młodych piłkarzy, ładna indywidualną akcją popisał się Patryk Rom i mocnym strzałem w okienko bramki pokonał bramkarza. Iskra grała bardzo dobrze lecz tylko do 25 minuty, wtedy to przytrafił się błąd obronie i praktycznie sami sobie strzeliliśmy bramkę. To trochę podłamało naszych zawodników i do przerwy to Wisła zdołała jeszcze strzelić 2 bramki. Po przerwie na boisko już nie wyszli dwaj podstawowi obrońcy Iskry Kumor i Krawczyk i miało to odbicie w grze pszczynian. O drugiej połowie wszyscy chcieli by pewnie zapomnieć, ponieważ Wisła grała bardzo dobrze i zdobyła sześć bramek. Cieszyć może jedynie fakt że walka była do samego końca, a kapitan Iskry, Wojciech Kokot stanął na wysokości zadanie i do samego końca mobilizował i zagrzewał do wali naszych zawodników."

MKS Iskra Pszczyna - LKS Wisła Wielka 1:9 (1:3)
bramki: Patryk Rom

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Tomasz Bojko, Jakub Krawczyk, Wojciech Kokot, Franciszek Kumor, Patryk Rom, Wojciech Pośpiech, Kacper Wybrańczyk, Kacper Bieszczad, Sebastian Orzechowski, Piotr Joniak, Mateusz Różycki, Konrad Czardybon. Trener: Mateusz Bałuch

Trampkarze młodsi: MKS Iskra Pszczyna - LKS Wisła Wielka 24.05.2013 · fot. Andzejek

Mateusz Bałuch, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj