pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 21 maja 2013
  • wyświetleń: 1770

Trampkarze młodsi: Lider za mocny

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

W niedzielne południe lider rozgrywek Śląskiej Ligi Trampkarzy rocznika 2000 zagościł w Pszczynie. Jesienią po zaciętym meczu zespół z Jastrzębia przechylił losy meczu na swoja korzyść dopiero w końcówce meczu. Tym razem goście dominowali na boisku od pierwszych minut i wygrali pewnie.

Trampkarze: Iskra - MOSiR Jastrzębie 19.05.2013
fot. Andzejek


Komentarz trenera:
"Już od pierwszych minut było widać, że będzie to trudny mecz. Goście próbowali grać dużo akcji oskrzydlających i większość dośrodkowań stwarzało spore zagrożenie pod naszą bramką. Po jednej z takich akcji i wrzutce z lewej strony Kamil Świder musiał wyciągać piłkę z siatki. Chwilę później zawodnik z Jastrzębia zdecydował się na strzał z dystansu i było już 0:2. Jednak Iskra grała ambitnie i Łukasz Zjawiński strzelił bramkę kontaktową po błędzie bramkarza gości, który kilkakrotnie wypuścił piłkę z rąk. Na początku drugiej połowy w dobrej sytuacji znalazł się Fabian Pustelnik, ale oddał nieczysty strzał. Po chwili ładną akcję na lewej stronie rozegrali Kamil Pustelnik z Łukaszem Zjawińskim, ale zabrakło wykończenia akcji. Rywale cały czas grali konsekwentnie bokami i po dośrodkowaniu z prawej strony, dość szczęśliwie strzelili bramkę na 1:3. Iskra próbowała jeszcze atakować, ale rywale nie pozwolili na dużo naszym zawodnikom, a sami dołożyli jeszcze czwartą bramkę. Podsumowując goście byli zespołem lepszym i potwierdzili że liderem nie są z przypadku. Iskra walczyła i chłopakom zależało na dobrym wyniku, o czym świadczą aż trzy kilkuminutowe kary od sędziego. Emocje co niektórych naszych zawodników wzięły górę, ale nie jest to żadne wytłumaczenie dla niesportowego zachowania."

MKS Iskra Pszczyna - MOSiR Jastrzębie-Zdrój 1:4 (1:2)
bramka dla Iskry: Łukasz Zjawiński

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Kamil Świder, Szymon Grzywa, Piotr Noga, Patryk Mizera, Mateusz Wala, Łukasz Mąka, Fabian Pustelnik, Kamil Pustelnik, Łukasz Zjawiński, Franciszek Kumor, Sławomir Piech, Wojciech Pośpiech, Piotr Joniak, Wojciech Kokot. Trener: Szymon Żurawiecki

Trampkarze młodsi: MKS Iskra Pszczyna - MOSiR Jastrzębie-Zdrój 19.05.2013 · fot. Andzejek

Szymon Żurawiecki, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj