pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 16 maja 2013
  • 25 maja 2013
  • wyświetleń: 2256

Z kijami w ręku dookoła Łąki

Za nami:

Z Ośrodka Sportów Wodnych w Łące przez Porębę i Brzeźce do stanicy 4. Harcerskiej Drużyny Wodnej w Wiśle Wielkiej prowadzi trasa II Nordic Walking wokół Zbiornika Łąckiego. Marsz zaplanowany został na sobotę 25 maja!

Nordic Walking plakat


Regulamin II marszu Nordic Walking wokół Zbiornika Łąckiego

Uczestnicy marszu przejdą w sumie trasę o długości 11,5 km. Start został wyznaczony na terenie Ośrodka Sportów Wodnych w Łące o godzinie 10.00. Uczestnikiem marszu może być każda osoba bez względu na wiek i płeć! Wystarczy tylko zarejestrować się w dniu imprezy w biurze zawodów (zapisy już od godziny 9.30) i mieć ze sobą kijki Nordic Walking. Pierwszy stu zarejestrowanych uczestników otrzyma również pamiątkowe koszulki. Oczywiście zanim grupa ruszy naprzód, odbędzie się wspólna rozgrzewka, zaś instruktor nordic walking przedstawi wszystkim tajniki tej dyscypliny. Na mecie marszu na uczestników będzie czekał posiłek oraz pamiątkowy certyfikat uczestnictwa.

Organizatorami II Nordic Walking wokół Zbiornika Łąckiego są: Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz Koło Turystyczne "Dreptej" przy SP 1 w Pszczynie. Partnerami marszu są: 4. Harcerska Drużyna Wodna z Pszczyny, Pszczyńska Fundacja Wspierania i Rozwoju Sportu, Ochotnicza Straż Pożarna w Pszczynie, Szkoła Podstawowa nr 1 w Pszczynie. Impreza organizowana jest przy finansowym udziale Komisji Europejskiej w ramach projektu Comenius. Honorowy patronat nad imprezą objął Paweł Sadza, Starosta Pszczyński.

Wszelkie dodatkowe informacje o imprezie można uzyskać drogą elektroniczną: (sport@posir.pszczyna.pl) lub telefonicznie (tel. 665736645). Zachęcamy również do zapoznania się z regulaminem imprezy, który dostępny jest w dziale "Pliki do pobrania".

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.