pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 11 maja 2013
  • 25 maja 2013
  • wyświetleń: 2672

XII Spartakiada w Kobiórze

Za nami:

W dniach 24-25 maja Kobiór będzie gospodarzem XII Międzynarodowej Spartakiady Młodzieży.

Udział w Spartakiadzie wezmą reprezentacje zaprzyjaźnionych z Kobiórem partnerskich miast tj.: Sajószentpéter z Węgier, Šternberka z Czech, Dobšiny ze Słowacji, a także reprezentacja Kobióra. W konkurencjach w ramach Spartakiady mogą uczestniczyć dziewczęta i chłopcy urodzeni najwcześniej w 1997 roku.

W dniach Spartakiady gościnnie przebywać będą w Kobiórze 40-sto osobowe reprezentacje tych miast. Reprezentacje Kobióra tworzyć będą uczniowie naszego Gimnazjum im. Jana Pawła II.

W ramach Spartakiady zostaną rozegrane następujące konkurencje sportowe: szachy, ścianka wspinaczkowa, tenis stołowy, piłka nożna chłopców, siatkówka dziewcząt. Oprócz tego w ramach konkurencji lekkoatletycznych przewiduje się rywalizację w biegach na 60m, na 1000m dziewcząt i 1500m chłopców, rzut piłeczką palantową oraz skok w dal. Nad przygotowaniem do Spartakiady czuwa powołany zespół, któremu przewodniczy niżej podpisany.

Za przygotowanie sportowe odpowiedzialni są nauczyciele wychowania fizycznego z Gimnazjum. W najbliższym czasie zostanie zamieszczony szczegółowy program Spartakiady, a także sukcesywnie dalsze informacje. Wszystkich mieszkańców a w szczególności rodziców młodzieży biorącej udział w spartakiadzie organizatorzy zapraszają do dopingowania naszych zawodników.

new / pless.pl, źródło: UG Kobiór

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.