pless.pl

Reklama

Sport

  • 20 marca 2013
  • wyświetleń: 3219

"Przystań" na narciarskim szlaku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Narty" podaj

Wychowankowie pszczyńskiego Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny "Przystań" dużą wagę przywiązują do aktywnego sposobu spędzania czasu wolnego.

CWDiR Przystań, narty
Przystań na narciarskim szlaku · fot. CWDiR Przystań


W dniach 15-17 marca uczestniczyli w wyjeździe na narciarski weekend do ośrodka Czorsztyn Ski w Kluszkowcach. Część spośród nich przebywała tam już podczas ferii zimowych na obozie narciarskim, dla niektórych był to natomiast pierwszy kontakt z narciarstwem.

Na stokach góry Wdżar nabywali oraz doskonalili swoje umiejętności pod okiem instruktorów z Pszczyńskiego Centrum Rekreacji - państwa Wioletty i Janusza Mirek oraz pana Jakuba Skoczyńskiego. W programie wyjazdu znalazła się także wizyta w zabytkowym kościele Michała Archanioła z XV wieku w Dębnie Podhalańskim oraz wieczorne zajęcia na siłowni.

Wychowankowie "Przystani" pragną serdecznie podziękować swoim instruktorom a zarazem organizatorom wyjazdu za wspaniale spędzony czas oraz za podzielenie się z nimi sportową pasją, którą będą z pewnością rozwijać w przyszłym sezonie.

Jednocześnie zwracamy się z prośbą do wszystkich pasjonatów narciarstwa posiadających zbędny, nieużytkowany już sprzęt narciarski o przekazanie go do siedziby Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny "Przystań" w Pszczynie przy ul. Paderewskiego 3 (tel. 210-42-92). Z pewnością zostanie on właściwie wykorzystany przez podopiecznych.

CWDiR Przystań

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Narty

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Narty" podaj