Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 26 lutego 2013
  • 16 marca 2013
  • wyświetleń: 2683

Warsztaty tenisa stołowego

Za nami:

Janusz Friebe zaprasza na warsztaty tenisa stołowego, które przeznaczone są dla graczy regularnie trenujących lub amatorów, którzy chcą poprawić swoją technikę gry lub wybrany element - swoją słabą stronę.

Kadra szkoleniowa ULKTS - Janusz Friebe
Janusz Friebe


Podczas zajęć dokonam analizy gry, poznam Wasze umiejętności, a następnie przygotuję program który przyczyni się do szybkiej poprawy techniki i co za tym idzie umiejętności oraz zadowolenia z gry. Na życzenie uczestnika mogę dokonać analizy gry na podstawie materiału video przesłanego na e-maila lud dostarczonego na nośniku.

Podczas warsztatów zademonstruje różne techniki uderzeń i zagrań tak aby uczestnicy mogli zobaczyć różne możliwości i warianty gry. Po za tym chcę pokazań że gra w tenisa może być być bardzo fajną zabawą. Dla młodszych uczestników przygotuje zestaw ćwiczeń pomocnych w nauce gry w tenisa stołowego.

Nazywam się Janusz Friebe, jestem trenerem w Uczniowskim Ludowym Klubie Tenisa Stołowego w Pszczynie, prowadzę zajęcia w Zespole Szkól nr 1 w Pszczynie, w Szkole Podstawowej w Radostowicach oraz w Suszcu.

Pierwsze spotkanie organizuję 16 marca (sobota) w Zespole Szkół nr 1 przy ul K. Wielkiego 5 od godz. 11.00-14.00. Zainteresowane osoby proszę o wcześniejszy kontakt tel. 605730013 lub e-mail ulkts@wp. pl.

Zachęcam również do zobaczenia naszego filmu promującego nasz klub:

Janusz Friebe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.