pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 17 lutego 2013
  • wyświetleń: 785

Zwycięstwo ekipy "95"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

11 zespołów wzięło udział w VI Młodzieżowym Turnieju Futsalu "Dzikich Drużyn" w ramach akcji Ferie z POSiR-em 2013 "Wrócę na obiad". Zawody zakończyły się zwycięstwem ekipy "95".

Późniejsi zwycięzcy rywalizowali w grupie "śmierci", w której los skojarzył obok 95 również: Torpedę Papa Smerf, Czylijskie Rakiety oraz Farbowane Lisy. Ekipa Michała Grajcarka z sześcioma punktami wywalczyła sobie grupowe zwycięstwo i awans do półfinału. Z tej grupy przepustkę wywalczyli również piłkarze Torpedy Papa Smerf, ale żeby tak się stało musieli rozegrać specjalne barażowe spotkanie z PZNP-em, który legitymował się takim samym bilansem punktowy i bramkowym. Ostatecznie Torpeda zwyciężyła 1:0 i tym sposobem rozpoczęła swój marsz... do finału turnieju, pokonując 1:0 po drodze zespół Buła i Spóła.

Do półfinału awansowały również Spanikowane Strusie, którzy w grupie ograli m.in. Women?s Team, podobnie jak w środowym Młodzieżowym Turniej Piłki Nożnej "Dzikich Drużyn" na Orliku, jedyny kobiecy zespół w całej stawce. O zwycięstwie w zawodach zadecydowały rzuty karne. Po regulaminowych 10 minutach gry w meczu pomiędzy Torpedą a 95 było 1:1. Rzuty karne lepiej egzekwowali gracze 95, którzy wygrali 3:1. Tradycyjnie zmagania te rozgrywane były na bramki 5x2m.

Ferie z POSiR-em 2013 "Wrócę na obiad"
VI Młodzieżowy Turniej Futsalu "Dzikich Drużyn", hala POSiR w Pszczynie, 15 lutego 2013 roku
Klasyfikacja:
1. 95, 2. Topreda Papa Smerf, 3. Buła i Spóła, 4. Spanikowane Strusie, 5. PZPN, 6. Czylijskie Rakiety, 7. Pod okiem Stefana, 8.Zryw, 9. Farbowane Lisy, 10. Urbanizacja Jezior, 11. Women?s Team.

Wyróżnieni zawodnicy: Kamil Błażyca (95) oraz Patryk Chmiel (PZPN).

Skład zwycięzców: Tomasz Ryguła, Kamil Błażyca, Radosław Chrobok, Dawid Ogierman, Mateusz Dragon, Michał Grajcarek, Mateusz Machoń.

źródło: POSiR Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj