pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 16 lutego 2013
  • wyświetleń: 673

Buła i Spóła z kompletem punktów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Zespół Buła i Spóła zwyciężył w III Młodzieżowym Turnieju Piłki Nożnej "Dzikich Drużyn" na Orliku. Zawody z udziałem dziewięciu drużyn rozegrane zostały w ramach akcji Ferie z POSiR-em 2013 "Wrócę na obiad".

Cała stawka została podzielona na trzy grupy po trzy zespoły. W drugiej fazie grupowej drużyny rywalizowały już o miejsca lokat, które zajęły w pierwszej fazie rozgrywek. Drużyna Buła i Spóła w pierwszej fazie pokonała swoich rywali: Stado Pędzących Jogurtów oraz Drużynę Małego, zaś w decydującej rozgrywce: Spanikowanych Strusi oraz Torpedę Papa Smerf. Drugie miejsce przypadło Torpedzie, zaś trzecie Strusiom.

Ferie z POSiR-em 2013 "Wrócę na obiad"
III Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej "Dzikich Drużyn", boisko Orlik w Pszczynie, 13 lutego 2013 roku
Klasyfikacja:
1. Buła i Spóła, 2. Torpeda Papa Smerf, 3. Spanikowane Strusie, 4. Stado Pędzących Jogurtów, 5. Czylijskie Rakiety, 6. Wolanie, 7. Women?s Team, 8. Zryw, 9. Drużyna Małego.

Wyróżnieni zawodnicy: Kacper Kamiński (Buła i Spóła), Radosław Malcher (Torpeda Papa Smerf).

Skład zwycięzców: Mateusz Małek, Kamil Żemła, Piotr Żemła, Krzysztof Kiermasz, Rafał Nowak, Szymon Witoszek, Kacper Kamiński, Michał Prusek.

źródło: POSiR Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj