pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 9 lutego 2013
  • wyświetleń: 2720

Stypendia dla sportowców

W Pawłowicach wręczono stypendia i nagrody za wysokie osiągnięcia sportowe.

Stypendia, sport, Pawłowice
Na zdjęciu od lewej: Przewodniczący Rady Gminy Pawłowice Franciszek Dziendziel, Andrzej Hanusek, Jacek Rokita, Dawid Janulek z mamą, Witold Klepek z mamą, Patryk Gronowski z mamą, mama Alicji Ulatowskiej oraz Wójt Gminy Pawłowice Damian Galusek. Na zdjęciu nieobecny jest Seweryn Klimza. · fot. UG Pawłowice


Podstawą otrzymania stypendium oraz nagrody jest zajęcie od 1 do 5 miejsca w mistrzostwach Polski, Europy, świata organizowanych przez związek danej dyscypliny sportowej, kwalifikacja do udziału w igrzyskach olimpijskich lub był reprezentantem Polski w turnieju finałowym Mistrzostw Świata lub Europy w zespołowych grach sportowych w kategoriach młodzieżowych.

Stypendia sportowe otrzymali:

1. Dawid Janulek - zawodnik Pszczyńskiego Stowarzyszenia Szachowego za wysokie osiągnięcie to jest zdobycie III miejsca w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów: II Liga w kategorii zespołowej w dniach 21.07-29.07.2012 r.
w Bronowicach.

2. Witold Klepek - zawodnik Pszczyńskiego Stowarzyszenia Szachowego za wysokie osiągnięcie to jest zdobycie I miejsca na III szachownicy w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów: II Liga w kategorii zespołowej w dniach 21.07-29.07.2012 r. w Bronowicach.

3. Seweryn Klimza - zawodnik Klubu Sportowego Warszowice za wysokie osiągnięcie to jest zdobycie II miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów w curlingu, w dniach 14-16.09.2012r. w Cieszynie.

4. Patryk Gronowski - zawodnik Klubu Sportowego Warszowice za wysokie osiągnięcie to jest zdobycie II miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów w curlingu, w dniach 14-16.09.2012 r. w Cieszynie.

5. Jacek Rokita - zawodnik Klubu Sportowego Warszowice za wysokie osiągnięcie to jest zdobycie II miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów w curlingu, w dniach 14-16.09.2012r. w Cieszynie.

6. Andrzej Hanusek - zawodnik Klubu Sportowego Warszowice za wysokie osiągnięcie to jest zdobycie II miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów w curlingu, w dniach 14-16.09.2012r. w Cieszynie.

Natomiast nagroda została przyznana Alicji Ulatowskiej zawodniczce Uczniowskiego Klubu Pływackiego "UNIA" za wysokie osiągnięcie to jest zdobycie I miejsca w Zimowych Mistrzostwach Polski w Pływaniu Juniorów Młodszych w dniach 16-18 marzec 2012 r. w Dębicy.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.