pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 3 lutego 2013
  • wyświetleń: 3033

Kurs na żeglarza jachtowego

Jachtklub PTTK Pszczyna corocznie organizuje kurs na stopień żeglarza jachtowego. W miarę zapotrzebowania PTTK zorganizuje również kursy na sternika jachtowego.

Jeżeli szukasz nowych wyzwań, chcesz odkryć nowy "wodny " świat lub po prostu chciałbyś poszerzyć swoje uprawnienia, skorzystaj z naszej propozycji. Patent żeglarza jachtowego pozwala na prowadzenie jachtów żaglowych na wszystkich wodach śródlądowych bez ograniczeń. Brak wcześniejszego kontaktu z żeglarstwem nie jest przeszkodą w rozpoczęciu kursu. Zapoznamy Cię z nowym środowiskiem i nauczymy, jak zostać "wilkiem morskim".

Przekonasz się również, że wbrew obiegowym opiniom, nie jest to sport czy zajęcie wyłącznie dla osób z zasobnym portfelem. Jachtklub PTTK Pszczyna istnieje od ponad pięćdziesięciu lat i praktycznie nieprzerwanie organizuje kursy na kolejne stopnie żeglarskie.

Wielu z naszych byłych nowicjuszy - kursantów jest dzisiaj instruktorami żeglarstwa, prowadzi rejsy morskie oraz startuje w regatach w randze Mistrzostw Polski i Śląska.

Najbliższe spotkanie organizacyjne odbędzie się w dniu 12.02.2013r. (wtorek) o godzinie 1800 w Hotelu PTTK przy ulicy Bogedaina w Pszczynie. Spotkanie jest niezobowiązujące.

Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej www.jachtklub-pszczyna.pl

Zapraszamy. Dołącz do naszego grona.

z żeglarskim Ahoj!

Komandor Jachtklubu PTTK Pszczyna

j.s.m. Bogusław Bularz

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.