Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 23 stycznia 2013
  • wyświetleń: 2931

Sztuki walki i siłownia - zapisy!

Artykuł sponsorowany:

Pszczyńska Akademia Sztuk Walk zaprasza na zajęcia klubowe do grup w każdym wieku. Treningi sztuk walk i zajęcia na siłowni prowadzą mistrzowie i instruktorzy z wieloletnim stażem - pasjonaci, dla których ta forma czynnego wypoczynku jest elementem osobistego rozwoju. Nasza dewiza to: "Pasja, doświadczenie, skuteczność".

PASW: Zbigniew Syc
Zbigniew Syc


Paniom oferujemy 3-miesięczny kurs obejmujący zajęcia z fitnessu sylwetkowe na siłowni,ćwiczeń ogólnorozwojowych, streczingowych i zajęć z samoobrony.

Jednym słowem-świetna kondycja,budowanie proporcjonalnej sylwetki i poczucie pewności siebie. Treningi 3 razy w tygodniu. Cały kurs tylko 290 zł.

Zobacz film jak trenują panie:Młodzież i dorosłych zapraszamy na treningi: mieszanych sztuk walk - Pszczyńska Sztuka Walki, systemy - Rosyjska Sztuka Walki i trening parterowy na bazie brazylijskiego jiu-jitsu i mma.

Do zajęć sztuk walk możemy dopasować trening siłowy. Poświęć kilka miesięcy i wypracuj sylwetkę,podnieś ogólną wydolność organizmu i poczuj się pewniej "na ulicy". Karnety od 70 zł do 140 zł.

Zobacz filmy:Dzieci trenują w 2 grupach: od 5 do 8 lat i od 9 lat wzwyż.
te zajęcia obejmują ćwiczenia ogólnorozwojowe (zapomniane w szkołach),sprawnościowe tory przeszkód i podstawy sztuk walk.
Doskonała zabawa i pełny rozwój dziecka. Karnety od 70 zł.Specjalna promocja dla młodzieży od 16 roku życia i studentów

W miesiącu lutym ferie spędźcie na sportowo! Karnet open w lutym 60 zł na siłownię (instruktor gratis) i ćwicz ile chcesz, na sztuki walki - 80 zł.

Karnet mieszany-sztuki walki + siłownia - 100 zł. Tylko w lutym!

Więcej informacji na temat treningów na www.pasw.pl.

Informacje i zapisy: 507-070-861: zbigniewsyc@interia.pl

Zalicz swój pierwszy trening w domu. Zobacz film i trenuj!Pszczyńska Akademia Sztuk Walk

43-200 Pszczyna
ul. Maków 2, Gimnazjum nr 1 (ul. Batorego)

kom. 507 070 861