pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 28 listopada 2012
  • 5 grudnia 2012
  • wyświetleń: 1496

Turniej Futsalu Dziewcząt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj

Za nami:

Menedżer Hali Goczuś w Goczałkowicach oraz Powiatowe Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Pszczynie zapraszają na IV Mikołajkowy Turniej Futsalu Dziewcząt, który odbędzie się w środę 5 grudnia.

futsal


Celem imprezy jest popularyzacja piłki nożnej wśród uczennic szkół ponadgimnazjalnych jako formy aktywnego spędzania czasu oraz zdrowej i sportowej rywalizacji.

Uczestnikami turnieju będą uczennice szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatów pszczyńskiego oraz bielskiego wraz z opiekunami.

Organizatorzy dla najlepszych drużyn przygotowali dyplomy, nagrody oraz upominki. Przewidziano również nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodniczek.

Rozpoczęcie turnieju o godzinie 8.30 (weryfikacja drużyn), w którym zagrają: Powiatowy Zespół Szkół Nr 1 w Pszczynie, Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 w Pszczynie, I Liceum Ogólnokształcące im. B. Chrobrego w Pszczynie, III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie, Publiczne Gimnazjum w Goczałkowicach, Publiczne Gimnazjum nr 2 w Czechowicach-Dziedzicach oraz Zespół Szkół Silesia z Czechowic-Dziedzic.

new / pless.pl, źródło: POPP Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POPP

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POPP" podaj