pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 14 listopada 2012
  • wyświetleń: 703

Ważne punkty w Dąbrowie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze starsi" podaj

W przedostatnim meczu jesiennej serii gier w Regionalnej Lidze Juniorów pszczyńska Iskra wyjechała na mecz do Dąbrowy Górniczej, czyli sąsiada z ligowej tabeli. Po zaciętym meczu trzy punkty przyjechały do Pszczyny.

Juniorzy młodsi
fot. Andzejek


Młodzi zawodnicy jechali na mecz do Dąbrowy bardzo zmotywowani ponieważ chcieli się odkuć za porażkę sprzed tygodnia .

Iskra od początku chciała zdobyć szybko bramkę i to się im udało długą piłkę w kierunku Dragona rzucił Zjawisński, ten przedłużył do Pruska a napastnik pszczynian bez problemu pokonuje bramkarza w pojedynku w cztery oczy. Dąbrowa bardzo szybko odpowiedziała na straconą bramkę, bowiem od razu w pierwszej akcji po wznowieniu gry wyrównała . W dalszej części gry mecz był nudy, a gra toczyła się w środku pola . Tak więc wynik utrzymał się do przerwy .

Drugą połowę znów świetnie się rozpoczęła Iskra, a konkretnie Janosz, który uderzył lewą nogą z 20 metrów i zdobył piękną bramkę. Niestety scenariusz z pierwszej połowy się powtórzył. Zaraz po wznowieniu gry w pierwszej akcji Dąbrowa zdobyła bramkę z pomocą Skapczyka, który został nabity rzez Bednorza i skierował piłkę do swojej bramki.

Mecz znów zrobił się nudy, lecz Michał Prusek zadbał o emocje i przeprowadził indywidualną akcje prawą stroną wbiegł w pole karne i został powalony przez obrońców z Dąbrowy. Rzut karny pewnie wykorzystał kapitan Dragon .
Chwilę później wynik znowu mógł ulec zmianie, lecz po uderzeniu Dragona z rzutu wolnego bramkarz wypuścił piłkę z rąk, a Zjawiski nie trafił z najbliżej odległości. Kilka minut później niemal identyczna sytuacja, ale tym razem Kędzior trafił do bramki i mieliśmy 4:2 dla zawodników z Pszczyny. Iskra do końca meczu się broniła i dowiozła cenny wynik do końca .

Unia Dąbrowa Górnicza - MKS Iskra Pszczyna 2:4 (1:1)
bramki: 0:1 Michał Prusek, 1:1, 1:2 Mateusz Janosz. 2:2 Robert Skapczyk (sam.), 2:3 Wojciech Dragon (karny), 2:4 Jan Kędzor

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Mateusz Spiałek, Robert Skapczyk, Paweł Zjawiński, Bartosz Bednorz, Mateusz Operchalski, Mateusz Janosz, Bartosz Kozik (60.Kacper Prusek), Dawid Morcinek, Wojciech Dragon, Mateusz Ośinski (55.Jan Kędzior), Michał Prusek. Trener: Henryk Wita.

Młody, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Trampkarze starsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze starsi" podaj