pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 8 listopada 2012
  • wyświetleń: 1873

Rusza Liga Typerów LF

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Po raz trzeci zapraszamy do zabawy w Ligę Typerów LF. Już w najbliższy weekend 10 listopada rozpocznie się kolejny już jubileuszowy bo X sezon zmagań Ligi Futsalu. Ruszamy więc z zabawą w typowanie rezultatów spotkań owej ligi. Znasz dobrze drużyny występujące w halowych rozgrywkach? To nic tylko trzeba wziąć udział.

LF: Piłka 2012/2013
fot. Andzejek


Będzie można typować spotkania I, II, III i IV Ligi Futsalu.

"Liga Typerów" to w pełni darmowy konkurs sportowy polegający na przewidywaniu wyników meczy piłkarskich. W naszej zabawie, udział może wziąć każdy kto interesujący się halowymi rozgrywkami w Pszczynie, Suszcu i Goczałkowicach, a zasady są na tyle proste, że można opanować je w 5 minut.

Konkurs pozwala rywalizować z innymi graczami, jak również walczyć o atrakcyjne nagrody ufundowane przez Sklep Sportowy SPORTLAND z Pszczyny. Podkreślić trzeba, iż w tym roku Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji dołącza się również do organizacji zabawy, co stanowi o sukcesie całego przedsięwzięcia. Nagradzane będą pierwsze trzy osoby z każdej ligi.

REGULAMIN LIGI TYPERÓW
LIGI FUTSALU PSZCZYNA - SUSZEC - GOCZAŁKOWICE


Rejestracja
Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny, do niczego nie zobowiązuje i nie wiąże się z żadną odpowiedzialnością. Konkurs polega na zgadywaniu wyników meczów piłkarskich, które są rozgrywane w realnym świecie, a dokładnie w Lidze Futsalu Pszczyna - Suszec - Goczałkowice. Typować mogą wyłącznie zarejestrowani gracze.

Typowanie
Po rejestracji, zaloguj się, po czym zobaczysz spotkania, które można typować. Przy każdym meczu do wyboru są pola, w który trzeba zaznaczyć dokładny wynik. Możesz typować dowolną ilość meczów danej kolejki, wszystkie, lub tylko kilka.

Punktowanie
Za każdy dobrze wytypowany wynik meczu otrzymujesz 3 punkt! Jeśli jednak się pomylisz i padnie inny wynik niż przewidywałeś wtedy - dostajesz tylko 1 punktu! Gdy nie wytupujesz poprawnego zwycięzcy to dostajesz -1 punkt! Oznacza to, że nie warto strzelać i typować spotkań w ciemno. Jeśli nie jesteś pewny jaki wynik typować, lepiej nie typować tego meczu wcale. Po dokonaniu typowania, możesz w każdej chwili zmienić swoje typy na inne. Oczywiście o ile wybrany mecz jeszcze się nie zaczął :) Typować można do rozpoczęcia danego meczu!

Po zakończeniu wszystkich spotkań, podliczymy punkty wszystkich graczy i wyniki będzie można zobaczyć: Tabela Rankingowa I , II , III, IV Swój rezultat zobaczysz bezpośrednio po zalogowaniu się na swoim koncie ile punktów zdobyłeś z wszystkie typowane mecze.

Na zakończenie całego sezonu futsalowego najlepsi otrzymają nagrody ufundowane przez Sklep Sportowy SPORTLAND z Pszczyny, oraz Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji i zostaną one wręczone na podsumowaniu całych rozgrywek na hali POSiRu.

W przypadku zdobycia przez graczy równej ilości punktów o miejscu w tabeli decydują kolejno: więcej typowanych dokładnych rezultatów, mniej typowań.

Wszystkie pytania odnośnie zasad i innych kwestii możesz zadać pisząc! Zawsze znajdzie się ktoś kto udzieli ci odpowiedzi i pomocy.

>REJESTRACJA<

Życzymy przyjemnego korzystania z serwisu, wielu wygranych i przede wszystkim - wielkich emocji sportowych!

Patronat medialny: pless.pl, posir.pszczyna.pl, sps24.pl

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj