pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 4 listopada 2012
  • wyświetleń: 1514

Trampkarze młodsi: Forma rośnie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

Najlepszy mecz tej jesieni rozegrali w Śląskiej Lidze Trampkarzy Młodszych podopieczni Mateusza Bałucha. Mieszanka rocznika 2000 i 2001 zaaplikowała swoim kolegom z Częstochowy aż sześć goli, co w tym sezonie pszczynianom w lidze wojewódzkiej zdarzyło się po raz pierwszy.

Trampkarze młodsi: Iskra-Skra Częstochowa 03.11.12
fot. Andzejek


Komentarz trenera Mateusza Bałucha:
"Mecz od samego początku rozpoczął się od ataków gospodarzy, a jeden z nich przyniósł prowadzenie Iskrze. Łukasz Zjawiński podał do Łukasza Mąki i mieliśmy 1:0. Kilka minut później Mąka odwdzięczył się za asystę i dograł piłkę do Łukasza Zjawińskiego, a ten bez problemów pokonał bramkarza gości. Do przerwy częstochowianie nie zdołali ani razu zaskoczyć Szymona Grzywy, a po kolejnej bramce na swoje konto dopisali Łukaszowie Mąka i Zjawiński.
Po przerwie obraz gry się nie zmienił i nadal pszczynianie byli lepsza drużyną. W 40 minucie złe wybicie bramkarza gości, do piłki dobiegł Patryk Rom i uderzył z 40 metrów nad wracającym bramkarzem, piłka trafiła w poprzeczkę ale w polu karnym dobrze znalazł się Łukasz Zjawiński i skompletował hat-trick. Chwile później pierwszy błąd popełniła obrona Iskry co wykorzystali goście i mieliśmy 5 do 1. W 50 minucie uderzenie z dystansu pomocnika gości zaskoczyło Kamila Świdra i Skra cieszyła się z drugiej bramki. Na 5 minut przed końcem meczu kolejny z naszych zawodników zanotował na swoim koncie trzecią bramkę i wynikiem 6:2 zakończył się ten mecz."


MKS Iskra Pszczyna - Skra Częstochowa 6:2 (4:0)
Bramki: Łukasz Mąka (trzy), Łukasz Zjawiński (trzy)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Kamil Świder, Szymon Grzywa, Dawid Szromek, Patryk Mizera, Piotr Noga, Łukasz Mąka, Fabian Pustelnik, Kamil Pustelnik, Sławomir Piech, Łukasz Zjawiński, Mateusz Wala, Patryk Rom, Wojciech Pośpiech, Michał Biegier. Trener: Mateusz Bałuch.

Trampkarze młodsi: MKS Iskra Pszczyna - Skra Częstochowa - 3.11.2012 · fot. Andzejek

Mateusz Bałuch, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj