pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 31 lipca 2012
  • wyświetleń: 2814

Trampkarze: Wakacje na sportowo

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj

W pierwszych dniach lipca na obóz sportowy do Bukowna wyjechała 20 osobowa grupa trampkarzy z rocznika 2000 i 1999. Prócz codziennych zajęć sportowych i treningów był także czas na chwilę relaksu i integracji.

Obóz w Bukownie 04.07-14.07.2012
fot. Andzejek


W pierwszym tygodniu pogoda sprzyjała bardziej opalaniu niż trenowaniu, ale mimo wysokiej temperatury udało się realizować zaplanowany cykl treningowy.

Codzienne zajęcia odbywały się na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bukownie, gdzie do dyspozycji był Stadion Miejskim oraz boisko Orlik, zaś wieczorami chłopcy spędzali aktywnie czas na grach i zabawach w hali sportowej.

Nie zabrakło także luźniejszych chwil w trakcie, których można było schłodzić się i docenić walory basenu kąpielowego Ośrodka Sportowo-Wypoczynkowego ?Czarna Góra? w Olkuszu.

Przepiękna i spokojna okolica pozwalała także na gry i zabawy w terenie, poranne biegi nad pobliski zalew, czy leśne podchody to tylko niektóre aktywne formy spędzania czasu.

Pierwszy turnus sportowych wakacji zakończył się 14 lipca.

Trampkarze na obozie w Bukownie - 4-14.07.2012 · fot. Andzejek

Andzejek
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Trampkarze młodsi" podaj