Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 27 lipca 2012
  • wyświetleń: 10204

Łukasz Piszczek otworzy Orlika

We wrześniu bieżącego roku zostanie oddany do użytku "Orlik" - kolejny obiekt sportowy wchodzący w skład kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ulicy Powstańców Śląskich 3 w Goczałkowicach-Zdroju.

łukasz piszczek
Łukasz Piszczek w barwach Borussii Dortmund.


Obiekt ten jest realizowany w ramach rządowego programu "Moje Boisko - Orlik 2012" i obejmuje: boisko piłkarskie o nawierzchni z trawy syntetycznej, boisko wielofunkcyjne, budynek sanitarno-szatniowy, oświetlenie.

Marzeniem wielu osób jest przeżywanie tej chwili wraz z czołowym zawodnikiem Bundesligi i reprezentantem drużyny narodowej Panem Łukaszem Piszczkiem Dla dzieci i młodzieży z Goczałkowic Łukasz Piszczek jest idolem i przykładem wspaniałego sportowca, którego talent, pasja i determinacja pozwoliła dołączyć do grupy najlepszych piłkarzy Europy. Wielu młodych chłopców w Goczałkowicach-Zdroju marzy, by grać w piłkę i pójść w jego ślady.

W pierwszych dniach lipca, za pośrednictwem rodziców przekazano na ręce Łukasza Piszczka list intencyjny na okoliczność otwarcia "Orlika". Wstępnie uzyskano potwierdzenie uczestnictwa. Organizatorzy mają nadzieję, że grafik treningów i rozgrywek pozwoli piłkarzowi wziąć udział w tej uroczystości.

new / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.