pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 12 lipca 2012
  • wyświetleń: 1245

Juniorzy: Przyjdź na trening

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Juniorzy" podaj

W poniedziałek 9 lipca do treningów powrócili juniorzy pszczyńskiej Iskry. W przerwie wakacyjnej warto spróbować swoich sił w zajęciach piłkarskich bezpośredniego zaplecza seniorskiej drużyny.

Przez najbliższy miesiąc podopieczni Artura Zemlaka i Sebastiana Kamińskiego trenować będą na obiektach w Pszczynie. 7 sierpnia juniorzy młodsi i starsi wyjadą zaś na obóz sportowy do Bukowna, który będzie już bezpośrednim przygotowaniem do ligowego sezonu.

Wiadomo już także, w których rozgrywkach zagrają pszczyńscy juniorzy. Najstarszy zespół z rocznika 1994-95 podobnie jak w ubiegłym sezonie rywalizować będzie w Tyskiej Lidze Juniorów klasa A, czyli walczyć będzie o mistrzostwo tyskiego podokręgu.

Juniorzy z rocznika 1996 po wygraniu Regionalnej Ligi Juniorów zagrają w Śląskiej Lidze Juniorów Młodszych, zaś piłkarze z roczników 1997-98 zgłoszeni zostali do Regionalnej Ligi Juniorów w Katowicach.

Sztab szkoleniowy informuje, że wszyscy zawodnicy, którzy chcieliby spróbować swoich sił w rozgrywkach zaprasza się na treningi juniorów. Najbliższe zajęcia dla roczników 1994-1997 w czwartek 12 lipca o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim w Pszczynie.

W razie wątpliwości i pytań można uzyskać informacje pod numerem telefonu 501 582 591.

Zapraszamy!

Andzejek
źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Juniorzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Juniorzy" podaj