pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 21 czerwca 2012
  • wyświetleń: 1594

Wystrzałowy koniec sezonu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Juniorzy" podaj

Początkiem czerwca juniorzy, w ubiegłym tygodniu trampkarze starsi zakończyli zmagania w sezonie 2011/2012. Trwa jeszcze okres roztrenowania i wkrótce rozpoczną się wakacje. Zanim jednak zawodnicy udadzą się na zasłużony wypoczynek spotkali się jeszcze raz tym razem w nieco innej scenerii.

Juniorzy: Paintball 20.06.2012
fot. Andzejek


W środę 20 czerwca w Ośrodku nad Dokawą w Pszczynie najpierw trampkarze starsi, a nieco później juniorzy wzięli udział w integracyjnym turnieju paintballa. Można było zatem poćwiczyć umiejętności strzeleckie w nieco inny sposób niż na codziennych treningach.

Ta niewątpliwie atrakcyjna forma aktywnej rekreacji zakończona została ogniskiem i wspólnym pieczeniem kiełbasy. Część zawodników zagrała także w siatkówkę plażową na boiskach Ośrodka.

Spotkanie przy ognisku było także świetną okazją na podsumowanie mijającego, jakże udanego sezonu dla młodzieży pszczyńskiej Iskry.

Trampkarze starsi i juniorzy: Zakończenie sezou. Paintball - 20.06.2012 · fot. Andzejek


Dwa tygodnie wcześnie na polu paintballowym przy Ośrodku nad Dokawą w Pszczynie gościli już trampkarze młodsi pszczyńskiej Iskry.

Szkółka Piłkarska MKS Iskra Pszczyna pragnie serdecznie podziękować Właścicielom "Ośrodka nad Dokawą" za zaproszenie oraz pomoc w organizacji zabawy dla naszych zawodników. DZIĘKUJEMY!

Andzejek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Juniorzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Juniorzy" podaj