pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 15 czerwca 2012
  • 28 czerwca 2012
  • wyświetleń: 4183

Wyścig rowerowy Góra - Gilowice

Miłośnicy dwóch kółek mieli okazję spotkać się po raz pierwszy na Wyścigu Rowerowym, który odbył się 23 czerwca 2012 w Górze (Zapadź). Uczestnicy ścigali się indywidualnie na trasie o długości 500m z metą usytuowaną na lekkim wzniesieniu.

Rower


Organizatorami imprezy byli: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miedźnej z siedzibą w Woli, firma Ski Body Activ, firma Natan, Zespół Oświaty i Wychowania w Miedźnej, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Założeniem imprezy była popularyzacja turystyki rowerowej i kolarstwa, propagowanie zawodów przeznaczonych dla każdego rowerzysty bez względu na wiek i płeć, promowanie regionalnych szlaków, atrakcji turystycznych, wyłonienie najlepszych zawodników, szerzenie aktywnego stylu życia i form rekreacji jako profilaktyka w zakresie uzależnień, wprowadzenie nowych trendów w organizacji imprez kolarskich w Gminie Miedźna.

Na linii startu stanęło 27 zawodników w wieku od 10 do 16 lat. Zawodnicy startowali w siedmiu kategoriach. Ze względu na brak zgłoszeń nie zorganizowano wyścigów w trzech kategoriach.

Wyścig rowerowy Góra - Gilowice - 23.06.2012 · fot. GOSiR Miedźna


Po zakończeniu wyścigu wszyscy otrzymali nagrody rzeczowe, medale i pamiątkowe dyplomy.

Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy czuwały odpowiednie służby: medyczna, policja, służby porządkowe organizatora.
Pogoda dopisała a humory dodatkowo poprawiły słodycze ufundowane przez organizatorów.

new / pless.pl, źródło: GOSiR Miedźna zs. w Woli

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.