pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 11 czerwca 2012
  • wyświetleń: 2041

IV liga: Nadwiślan pokonał Iskrę

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj

Aż siedmiu młodzieżowców w podstawowym składzie w barwach Iskry Pszczyna wybiegło w sobotnie przedpołudnie na boisku w Górze powalczyć w ostatnim meczu sezonu z lokalnym rywalem Nadwiślanem. Ambitna postawa młodych zawodników przyniosła zaledwie jednobramkową porażkę.

IV liga: Nadwiślan Góra - Iskra 09.06.2012
fot. Andzejek


Trener Jan Żurek w ostatnim meczu sezonu 2011/2012 nie mógł skorzystać aż z czterech podstawowych graczy. Pauzujących za kartki Maroszka, Lekkiego, Grabczyńskiego oraz wstępującego na nową drogę życia Maślorza. Dodając do tego kontuzjowanych Wierę i Dudka mamy pełny obraz kadry Iskry. Większość kibiców myślała, że w Górze będzie prowadzimy pogrom pszczynian. Tymczasem Iskra ambitnie powalczyła z faworyzowanym rywalem.

Nadwiślan Góra - MKS Iskra Pszczyna 3:2 (2:0)
Bramki: 1:0 Matysek (14.), 2:0 Frąckowiak (41.), 3:0 Frąckowiak (54.), 3:1 Bogdan Prusek (56.-karny), 3:2 Michał Grajcarek (82.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Bartłomiej Krzywicki, Andrzej Żur, Sebastian Orlik, Daniel Kabara, Wojciech Franiel, Łukasz Pastuszka, Mateusz Szuster (79. Damian Kraus), Aleksander Skipioł, Mateusz Zamojda, Przemysław Fraś (62. Michał Grajcarek), Bogdan Prusek. Trener: Jan Żurek.

IV liga: Nadwiślan Góra - MKS Iskra Pszczyna - 9.06.2012 · fot. Andzejek

Andzejek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Seniorzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj