pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 5 czerwca 2012
  • wyświetleń: 3300

Karting: fantastyczny występ Borysa

W sobotę i niedzielę na torze wyścigowym w Radomiu odbyła się kolejna runda Kartingowych Mistrzostw Polski. Zawodnik z Radostowic w wyścigach finałowych uplasował się kolejno na czwartym i dwa razy na najwyższym stopniu podium. To najlepszy jak dotąd występ Borysa w tym roku. Mamy nadzieję że dobra passa nie opuści go na kolejnych zawodach.

Wprawdzie sobotnie eliminacje nie odbyły się bez problemów. Na drugim wyścigu silnik Borysa uległ uszkodzeniu , ale praca teamu Jastrzębski Racing pozwoliła mu na niedzielne biegi z nowym wyremontowanym silnikiem. Niedziela też przysporzyła dużo kłopotów, gdyż nowo ułożony silnik przegrzewał się i w czasie jednego biegu całkowicie się zatrzymał. Szybka praca mechaników pozwoliła na udział w następnych wyścigach i efekt był do pozazdroszczenia nawet przez wielu starszych i bardziej doświadczonych zawodników.

Karting: fantastyczny występ Borysa - 2-3.06.2012


W przyszłym tygodniu eliminacje Rotaxa na torze w Lublinie. Borys powodzenia.

Dziękujemy www.zygzak-karting.pl za pomoc finansową w występach młodego kartingowca. Zapraszamy również na strony Borysa i Zygzaka na facebooku, jak i do odwiedzenia toru kartingowego w Bielsku-Białej.

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.