pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 1 czerwca 2012
  • wyświetleń: 2171

Weekend z mini pilką nożna!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Zanim w Polsce i na Ukrainie rozpocznie się turniej UEFA EURO 2012, zapraszamy na pszczyński Rynek. 2 i 3 czerwca na specjalnym boisku odbędzie się impreza "Zostań Piłkarzem!". Spotkajmy się na Rynku!

Dwudniowa impreza organizowana przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz UKS "Centrum" Pszczyna we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Pszczynie, Szkółką Piłkarską MKS Iskra Pszczyna oraz MORiS-em Pszczyna rozpocznie się od Turnieju Mini Piłki Nożnej dla rocznika 2003 i młodsi. W sobotę (2 czerwca) od 10.00 toczyć się będą rozgrywki dla tej kategorii wiekowej.

Zobacz relację portalu pless.plz turniejów mini piłki nożnej z 2010 rokuDrugi dzień zainaugurują zmagania w ramach Turnieju Mini Piłki Nożnej dla rocznika 2002 i młodsi. Tym razem start wyznaczono na godzinę 9.00. W rozgrywkach wezmą udział zespoły: Szkółki Piłkarskiej MKS Iskra Pszczyna, LKS Łąka, GKS-u Pniówek Pawłowice, LKS Goczałkowice-Zdrój, Trójki Czechowice-Dziedzice, KS Żory.

W imprezie "Zostań Piłkarzem!" można również wziąć udział indywidualnie. Dzieci z roczników 2005-2007 będą mogły wykazać się sprawnością w czasie testów. Do pokonanie będzie specjalnie utworzony tor przeszkód, który naturalnie będzie trzeba pokonać w jak najkrótszym czasie.

Prawdziwą gratkę kibice lokalnych drużyn piłkarskich będą mieli w niedzielne popołudnie. Na tym samym boisku co dzieci (15m x 10m z bandami i małymi bramkami) będą rywalizować piłkarze lokalnych drużyn piłkarskich. Swój udział zapowiedzieli przedstawiciele: Znicza Jankowice, Czarnych Piasek, Iskry Pszczyna, LKS-u Rudołtowice-Ćwiklice, LKS-u Goczałkowice-Zdrój, Leśnika Kobiór czy MRKS-u Czechowice-Dziedzice. Rywalizacja zapowiada się niezwykle ciekawie, ponieważ gracze będą rywalizować ze sobą "1 na 1". Zwycięzca turnieju OPEN odbierze talon na zakup sprzętu o wartości 200 zł w Sklepie Sportowym "Sportland" (Pszczyna, ul. Kopernika 3), który obok Grupy Terrabit (Pszczyna, ul. Warowna 14) jest sponsorem imprezy "Zostań Piłkarzem!".

"Zostań Piłkarzem", 2 i 3 czerwca 2012 roku, Rynek w Pszczynie
2 czerwca

10.00 Turniej Mini Piłki Nożnej (rocznik 2003 i młodsi)

3 czerwca
9.00 Turniej Mini Piłki Nożnej (rocznik 2002 i młodsi)
13.30 Nabór do Szkółki Piłkarskiej MKS Iskra Pszczyna (testy sprawnościowe dla dzieci z roczników 2005-2007)
15.00 Turniej Mini Piłki Nożnej OPEN "1 na 1".

Więcej o imprezie "Zostań Piłkarzem!".

POSiR Pszczyna, źródło: POSiR Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj