pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 16 maja 2012
  • wyświetleń: 3269

Tomasz Tomża mistrzem Śląska

13 maja w Bieruniu juniorzy i młodzicy rozgrywali Mistrzostwa Śląska w badmintonie. Z reprezentantów pszczyńskiego Plesbadu najlepiej zaprezentował się Tomasz Tomża. Uczeń III LO w Pszczynie zdobył złoty medal w grze pojedynczej. Tytuł jest tym cenniejszy, że w finale pokonał Mistrza Polski sprzed 2 lat - Kamila Korbela (Blachownia).

Do złota w singlu Tomek dołożył srebrny medal gry mieszanej. Wspólnie z Anią Goc dotarli do finału. Tu ulegli w trzech setach parze Korbel / Karolina Gajos. Ta sama Karolina pokonała Anię w finale gry pojedynczej.

Mistrzostwa Śląska Juniorów i Młodzików - 13.05.2012


Brązowe medale zdobyli także: Kornelia Marczak (singiel), Marczak / Jakub Smajda (mikst), Filip Stępniak / Marta Klepek (mikst).Wśród młodzików dwa medale zdobyły pary: Dagmara Pękała/ Ola Wyrobek, Dagmara Pękała / Tomek Klepek.

Pszczynę reprezentowali także: Alan Ostrowski, Szymon Gibała, Tomek Trębicki, Julia Misiura, Artur Białas, Patryk Bienioszek, Radek Pławecki, Jasiu Kokoszka, Jacek i Maciek Czerneccy.

Więcej na www.plesbad.pl.

Damian Pławecki, źródło: MORiS Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.