pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 3 maja 2012
  • wyświetleń: 1806

Business Volley Cup 2012

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

10 zespołów rywalizowało w IV Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy w Siatkówce Business Volley Cup 2012, które rozegrane były w hali POSiR. W zawodach zorganizowanych przez firmę Eagle Consulting z Mikołowa.

CSPSP Częstochowa
Reprezentacja Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie zdobyła złoty medal Business Volley Cup 2012. · fot. Radek


Siatkarskie reprezentacje firm i zakładów pracy na ostatni weekend kwietnia zjechały się do Pszczyny z całej Polski, by wziąć udział w zmaganiach pod siatką w hali POSiR. W dwudniowym turnieju najlepsi okazali się siatkarze Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie, którzy w finale pokonali drużynę Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawa, ubiegłorocznych mistrzów. Brązowe medale wywalczyli siatkarze Polpharmy Starogard Gdański.

Wybrano również najlepsza zawodniczkę oraz najlepszego zawodnika turnieju. Statuetki dla nich ufundował Paweł Sadza, starosta pszczyński. W jego imieniu wręczył je Szymon Sekta, sekretarz powiatu. Nagrody zespołom oraz wyróżnionym zawodnikom wręczał Paweł Rusek, siatkarz Jastrzębskiego Węgla.

IV Mistrzostwa Polski Firm i Zakładów Pracy w Siatkówce Business Volley Cup 2012 - 28-29.04.2012 · fot. Radek


Więcej o zmaganiach można znaleźć na stronie Eagle Consulting.

IV Mistrzostwach Polski Firm i Zakładów Pracy w Siatkówce Business Volley Cup 2012
1. CSPSP Częstochowa, 2. MPWiK w m.st. Warszawa, 3. Polpharma Starogard Gdański, 4. Animex Foods Ełk, 5. KWK Jas-Mos, 6. Karpacja Spółka Gazownictwa Tarnów, 7. KWK Jas-Mos Ratownicy, 8. KWK Borynia, 9. Regionalna Dyrekcja lasów Państwowych Łódź, 10. KWK Zofiówka.

new / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj