pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 6 maja 2012
  • wyświetleń: 904

Kurs instruktora od 12 maja

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

12 maja rozpocznie się kurs instruktora w dyscyplinie piłka nożna, który organizowany jest przez AWF Katowice we współpracy z Powiatowym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Pszczynie. Pierwsze zajęcia odbędą się na obiektach AWF w Katowicach.

Inauguracja kursu wyznaczona jest na 12 maja (sobota) o godzinie 9.00 w Sali nr 121 w nowej hali sportowej AWF Katowice (ul. Mikołowska 72a). Zajęcia w tym dniu potrwają do godziny 16.00. Następne zajęcia zaplanowane są na 13 maja (niedziela) w godzinach 9.00-15.00. Zajęcia w ramach części teoretycznej zakończą się 17 czerwca, a szczegółowy grafik zostanie podany na zebraniu organizacyjnym.

Początek części praktycznej (na obiektach POSiR w Pszczynie) wyznaczono na 23 czerwca. Zajęcia odbywać się będą w systemie: sobota-niedziela-poniedziałek. Przed przerwą wakacyjną zajęcia planowane są również: 30 czerwca-2 lipca oraz 7-9 lipca. Potem nastąpi przerwa wakacyjna, a do zajęć praktycznych powrócimy we wrześniu.

AWF Katowice informuje, że kwotę 700 zł tytułem odpłatności za część teoretyczną kursu należy wpłacić na konto uczelni do 11 maja.

new, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj