pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 26 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 3772

Borys dwa razy na podium

W dniach 20-22 kwietnia na Kartodromie Gostyń odbyła się druga runda Family Kart Cup. Pogoda typowo kwietniowa, przysporzyła nie lada atrakcji. Piątek zimny, sobota deszcz a w niedzielę piękna słoneczna pogoda.

zyg zag
www.zygzak-karting.pl - nowy sponsor Borysa


Wśród zawodników prowadzących karty w różnych klasach Borys Chorąży wystartował w Easykart 50 i Micromax 125. Dwa razy stanął na najwyższym podium przez co stał się na najbliższe zawody silnym konkurentem dla reszty stawki.

Borys Chorąży


Potwierdziła się też teza, że Borys na deszczu jest bardzo mocnym zawodnikiem i konkurencję pozostawia za plecami. No cóż tak to jest jak zamiast krwi w żyłach 6-latka krąży benzyna, a pierwszy kask zastąpił w łóżku pluszaka.

Miło nam poinformować, że od miesiąca czerwca głównym sponsorem Borysa została Firma Apena Remont Sp. z o.o. - właściciel największego w Polsce toru kartingowego mieszczącego się w Bielsku-Białej przy ulicy Legionów którego otwarcie nastąpi już na początku czerwca. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia strony www.zygzak-karting.pl jak i strony www.boryschorazy.com gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na temat utalentowanego kartingowca.

ups / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.