pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 14 kwietnia 2012
  • 15 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 1124

Turniej Piłki Ręcznej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Za nami:

Dziewięć zespołów weźmie udział w V Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora POSiR, który zostanie rozegrany w hali POSiR w Pszczynie w najbliższą niedzielę (15 kwietnia, początek o godzinie 9.00).

IV Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora POSiR - harmonogram gier
V Turniej Piłki Ręcznej - karta zgłoszeniowa
V Turniej Piłki Ręcznej - regulamin

IV Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora POSiR
W IV Turnieju Piłki Ręcznej triumfowała ekipa "2+9". Kto w tym roku zgranie Puchar Dyrektora POSiR za zwycięstwo w V Turnieju Piłki Ręcznej? · fot. mb


Dokładnie tyle samo drużyn rywalizowało w zeszłorocznych zmaganiach. Zwyciężyła ekipa "2+9". Taką nazwę przybrała drużyna powołana przez Marcina Bienioszka, a w składzie znaleźli się głównie nauczyciele. Również w tym roku ekipa Bienioszka przystąpi do rywalizacji, ale pod nazwą "Znajomi Dyrektora". Oprócz ubiegłorocznych triumfatorów w V Turnieju Piłki Ręcznej zagrają: POSiR Pszczyna, Strzemieszyce Team, Czantoria Ustroń, Bielszczanie, PG 4 Pszczyna, Młodzi Gniewni, Inżynierowie z petrobudowy, Bezimienni Wodzisław.

Cała stawka została podzielona na trzy grupy, a turniej będzie składał się z dwóch faz. W pierwszej rundzie zespoły grać będą ze sobą o podział na grupy, które wyłonią nam końcową klasyfikację. Zwycięzcy grup w pierwszej fazie trafią do grupy rywalizującej o miejsca 1-3 w całym turnieju. Drużyny, które zajmią w pierwszej części 2. miejsca, trafią do grupy, które będą walczyć o pozycje 4-6, zaś zespoły, które uplasują się na trzecim miejscu, zagrają o miejsca 7-9 w całym turnieju. Wszystkie mecze trwać będą 15 minut bez zmian stron.

Przypominamy, że uczestnicy zawodów ubezpieczają się we własnym zakresie. Podczas zawodów będzie oczywiście opieka medyczna. Przypominamy również, że zawody rozgrywane będą piłkami bezklejowymi! Prosimy więc o nie używanie kleju podczas rozgrywek. Prosimy o uszanowanie tej decyzji. Próby łamania tego przepisu będą skutkować wykluczeniami.

Szczegółowy harmonogram gier oraz regulamin i karta zgłoszeniowa (należy wypełnioną przedłożyć w dniu turnieju) znajduje się w dziale "Pliki do pobrania" w prawym górnym rogu.

Uwaga! Niepełnoletni uczestnicy zmagań muszą posiadać pisemną zgodę rodziców na udział w zawodach, którą należy przedłożyć organizatorom w dniu zawodów.

new / pless.pl, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj