• 2 kwietnia 2012
  • wyświetleń: 1337

LS: znamy finalistów!

Pszczyńskie Żubry oraz Elgór+Hansem Tychy zagrają w finale Ligi Siatkówki Pszczyna-Goczałkowice. 5. miejsce w rozgrywkach wywalczył Davex Pszczyna.

Niedzielne zmagania rozpoczęły się od meczu Davexu z Drewnem. W pierwszym spotkaniu 3:0 zwyciężyła ekipa Dawida Ochmana. Taki sam wynik padł również w drugim spotkaniu, ale momentami gra była bardzo wyrównana. Zaczęło się od wysokiego prowadzenia Davexu (13:3 w pierwszym secie). W końcówce zespół Pawła Bańczyka zbliżył się na trzy oczka (20:23). Ostatecznie skuteczne ataki Łukasza Goczoła i Kamila Żemły dały zwycięstwo 25:20. Druga partia przebiegała od początku do końca pod dyktando Davexu.

Rewanżowe mecze półfinałowe LS
Sokół Pszczyna - Pszczyńskie Żubry 2:3 (19:25, 25;21, 25:22, 20:25, 13:15)
Pierwszy mecz: 3:2 dla Pszczyńskich Żubrów. Awans: Pszczyńskie Żubry

KM&BM Pszczyna - Elgór+Hansen Tychy 2:3 (14:25, 25:20, 25:22, 16:25, 8:15); złoty set: 12:15
Pierwszy mecz: 3:2 dla KM&BM. Awans: Elgór+Hansen Tychy.