pless.pl

Reklama

Sport

  • 22 marca 2012
  • 26 marca 2012
  • wyświetleń: 9723

Szkółka pływania i nurkowania

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj

Za nami:

Rusza trzecia edycja szkółki pływania z maską i rurką klubu płetwonurków Partnur na basenie Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 przy ul. Szymanowskiego 12. Od wtorku 27 marca w godzinach od 18.00 do 20.00 zapraszamy na zajęcia basenowe dla dzieci oraz młodzieży z gminy Pszczyna.

Zajęcia z nurkowania dla dzieci
Zajęcia nurkowania dla dzieci


Partnur - zgoda rodziców

Dla dzieci i młodzieży uczestniczącej w zajęciach w latach ubiegłych (grupa zaawansowana) zajęcie rozpoczną się o 19.00 dla nowych uczestników o 18.00.

Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest ukończone 10 lat oraz posiadanie pisemnej zgody rodziców lub opiekunów.

Zajęcia prowadzą instruktorzy klubu. W ramach zajęć grupa początkująca uczyć się będzie pływania stylami: żabką, crawlem. Pływania w płetwach z maską oraz rurką (tzw pływanie w ABC), bezpiecznego przebywania w wodzie, zachowania nad akwenami otwartymi. Technik zanurzania pod wodą, itp. Na zakończenie semestru letniego w czerwcu planujemy zajęcia oraz ognisko integracyjne wraz z rodzicami na Ośrodku Sportów Wodnych w Łące, na zakończenie drugiego semestru certyfikat klubowy.

Zajęcia dla dzieci są bezpłatne w ramach dofinansowania Gminy Pszczyna. Dzieci opłacają jedynie koszt ubezpieczenia, czyli 30 złotych na dwa semestry zajęć (wpłata na pierwszych zajęciach).

Klub zapewnia maski, rurki oraz płetwy. Jeżeli któreś dziecko posiada własny sprzęt ABC, okularki pływackie lub piankę prosimy o zabranie na zajęcia.

W każdy wtorek zapraszamy również nurków na głęboką cześć basenu w ZS nr 2 w Pszczynie - szczegóły na stronie www.partnur.org.pl.

Terminy basenów dla nurków - wtorki od 18.00 do 20.00:
- marzec 20, 27
- kwiecień 3,10,17,24
- maj 8,15,22,29
- czerwiec 5,12,
- wrzesień 11,18,25
- październik 2,9,16,23,30
- listopad 6,13,20,27
- grudzień 4, 11, 18

Ponadto miło nam poinformować, iż na bieżąco szkolimy w systemie CMAS, SDI, PADI na różne stopnie. Chętnych na kursy prosimy o zajrzenie na naszą stronę internetową www.partnur.org.pl lub kontakt mailowy remko@onet.eu.

Partnur

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ośrodek Sportów Wodnych w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj