pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 23 listopada 2011
  • 8 stycznia 2012
  • wyświetleń: 4015

Zimowisko z Gimnazjum nr 5 i PZE

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 5 w Studzionce" podaj

Gimnazjum nr 5 w Studzionce oraz Pszczyński Zarząd Edukacji zapraszają uczniów na zimowisko narciarskie organizowane w Białym Dunajcu w terminie od 4 do 11 lutego.

Odpłatność od uczestnika to 620 zł. Cena obejmuje: zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym (2-4 osobowe pokoje), wyżywienie (3 posiłki dziennie), ubezpieczenie NNW, opiekę wychowawców, opiekę medyczną, szkolenie narciarskie na stokach w Bukowinie Tatrzańskiej, Białce Tatrzańskiej i w Zakopanem - Harenda, przejazd, imprezy kulturalno - oświatowe, kąpiel na ośrodku termalnym w Bukowinie Tatrzańskiej lub Białce Tatrzańskiej.

Dodatkowe koszty i warunki uczestnictwa: posiadanie odpowiedniego sprzętu narciarskiego - w tym min. kaski narciarskie, koszt wyciągów narciarskich - około 380 zł.

Zapisy oraz zaliczki w kwocie 200 zł przyjmowane są do 5 stycznia w sekretariacie Gimnazjum nr 5 w Studzionce, tel. 32 211-31-56.

Spotkanie organizacyjne i wpłata pełnej kwoty do 5 stycznia.

Jacek Indeka

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum nr 5 w Studzionce

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 5 w Studzionce" podaj