pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 14 listopada 2011
  • wyświetleń: 2449

Tenis: sukces Kamili Nowak

W dniach 11-13 listopada Kamila Nowak wzięła udział w Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w Bielsku-Białej. Tenisistka z Piasku po raz pierwszy wystąpiła jako pełnoprawna "Młodziczka" do lat 14. Nowy sezon halowy w wyższej kategorii wiekowej nie zrobił na 12-latce specjalnego wrażenia, gdyż już nie raz wygrywała ze starszymi koleżankami.

kamila nowak, sponsorzy


Kamila na kortach w Bielsku po raz kolejny spisała się doskonale. W pierwszej rundzie gładko pokonała Magdalenę Zajdę z Rybnika 6/0 6/3. W kolejnej natrafiła na Martynę Jurczak z Rudy Śląskiej. Mecz był okazją do rewanżu za porażkę z przed trzech tygodni w finale WTK. Nasza zawodniczka tym razem stanęła na wysokości zadania i szybko rozbiła rywalkę 6/1 6/1. Półfinał i finał to pokaz doskonałej gry Kamili. Najpierw zwyciężyła Oliwię Nosal 7/5 6/0, a następnie w finale zdeklasowała rozstawioną z nr 1 zawodniczkę klubu Fakro Nowy Sącz Ewę Brzeską 6/2 6/0.

Po świetnej grze dziewczynka odebrała okazały puchar z rąk prezesa BKT Advantage i mocno umotywowana przygotowuje się do kolejnych rozgrywek.

N.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.