Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 1 listopada 2011
  • wyświetleń: 3583

MLF: Znamy podział na grupy

W poniedziałek 31 października na hali POSiRu odbyło się spotkanie organizacyjne przed startem rozgrywek Młodzieżowej Ligi Futsalu sezon 2011/2012. Ostatecznie do rozgrywek przystąpi 17 zespołów. Startujemy już w nadchodzący weekend.

MLF: Losownie grup 31.10.2011
fot. Radosław Jeleń


Regulamin rozgrywek MLF sezon 2011/2012
Karta zgłoszenia drużyny MLF 2011/2012

W tym sezonie rozgrywki MLF odbywać się będą głównie w weekendy i dni wolne od zajęć szkolnych. Mogą zdarzyć się jednak pojedyncze mecze w tygodniu. Harmonogram najbliższych gier tradycyjnie będziemy podawać z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Z 18 zgłoszonych drużyn na spotkanie dotarło 16 ekip. Jedna z dwóch nieobecnych potwierdziła jednak swój udział w Młodzieżowej Lidze Futsalu. Na chwilę obecną jest zatem 17 drużyn. Piszemy na chwilę obecną ponieważ jeśli jest jeszcze ktoś chętny to mamy jeszcze jedno wolne miejsce. Prosimy zatem o jak najszybszą informację.

Podobnie jak w ubiegłym sezonie organizatorzy postanowili podzielić zgłoszone drużyny na trzy grupy, w których rozegrane zostaną mecze fazy wstępnej. Po ich rozegraniu nastąpi właściwy podział na pierwszą i druga ligę. W wyższej klasie rozgrywkowej zagrają po trzy najlepsze drużyny z każdej grupy, pozostali zagrają w lidze II.

MLF: Losowanie grup - 31.10.2011 · fot. Radosław Jeleń


Przed losowaniem rozstawieni zostali medaliści z ubiegłego sezonu, a do nich dolosowane zostały kolejne drużyny. Podział na grupy przedstawia się zatem następująco:

Grupa M:
Dajcie Nam Wygrać, Znicz Team Jankowice, Dziewięćdziesiąt Pięć, Golden Brothers Goczałkowice, Mistrzowie Familiady Pszczyna oraz Wisła Wielka

Grupa L:
Czylijskie Rakiety Goczałkowice-Zdrój, PogońPoWsi Góra, Torpeda Papa Smerf Gilowice/Frydek, Jeszcze nie wiem Kobiór, Niewyżyci Oldboje Pszczyna, Stado Pędzących Jogurtów Goczałkowice-Zdrój

Grupa F:
LO Chrobry, Antalya Team Pszczyna, FC Bolki Radostowice/Czarków, Niedostatecznie dobrzy Pszczyna, Kiszone Ogóry Pszczyna

Ważna informacja. Inaczej niż w ubiegłym sezonie wyniki z fazy grupowej nie będą się liczyły w rozgrywkach ligowych. Tak więc już po podziale na ligi, zarówno w pierwszej jak i w drugiej lidze zespoły startować będą z zerowym dorobkiem punktowym.

Prosimy aby dokładnie przestudiować regulamin (w załączeniu), aby nie było później nieporozumień. W tym roku opracowana została nieco bardziej jasna, graficzna forma spornych sytuacji, która powinna ułatwić interpretowanie sędziowskich decyzji.

Prosimy także, aby poważnie podejść do rozgrywek w tym sezonie. Wprowadzony został bardzo restrykcyjny punkt odnośnie oddawania spotkań walkowerami. Pierwszy walkower w tym sezonie prócz ujemnych punktów w tabeli "kosztować" będzie drużynę 50 złotych (a więc całą wpłaconą kaucję). Drugie niestawienie się na meczu skutkować będzie wykluczeniem zawodników drużyny nie tylko z MLF, ale także ze wszystkich imprez organizowanych przez POSiR na okres jednego roku!

Przypominamy, że na pierwsze ligowe mecze należy dostarczyć wypełnioną list zgłoszeniową wraz ze zgodami rodziców oraz wpisowe w wysokości 200 złotych.

Harmonogram pierwszych spotkań:

Grupa M
6 listopada 2011 - niedziela
9:30 Dajcie Nam Wygrać - Mistrzowie Familiady
10:30 Golden Brothers - Wisła Wielka
11:00 Znicz Team Jankowice - Dziewięćdziesiąt Pięć

Grupa L
5 listopada 2011 - sobota
13:00 Czylijskie Rakiety - Jeszcze nie wiem Kobiór
6 listopada 2011 - niedziela
10:00 Niewyżyci Oldboje - Stado Pędzących Jogurtów
11:30 PogońPoWsi Góra - Torpeda Papa Smerf

Grupa F
6 listopada 2011 - niedziela
12:00 Antalya Team Pszczyna - FC Bolki Radostowice/Czarków
12:30 Niedostatecznie dobrzy - Kiszone Ogóry
pauza: LO Chrobry Pszczyna

Pełny harmonogram zostanie podany wkrótce.

Rozgrywki Młodzieżowej Ligi Futsalu sezon 2011/2012 odbywają się pod patronatem ekstraklasowej drużyny futsalu Rekord Bieslko-Biała.

Andzejek, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.