• 27 lipca 2011
  • wyświetleń: 662

IV liga: Polonia pokonana

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj

Tempa nie zwalniają seniorzy. Po wygranej z BKS-em Stalą Bielsko-Białą oraz remisie z Sarmacją dziś pokonali kolejnego trzecioligowca - Polonię Łaziska.

W Łaziskach zespół Iskry dominował w pierwszych 45 minutach, a gospodarze liczyli na kontry.Nic więc dziwnego, że to Iskra objęła prowadzenie niemal tradycyjnie po trafieniu Bogdana Pruska, który pokonał bramkarza rywali z rzutu wolnego.

Po przerwie więcej z gry mieli piłkarze Polonii, ale nie potrafili przełożyć tego na bramki. Iskra przetrzymała napór zespołu z Łazisk i sama przeprowadziła kilka ciekawych akcji. Wreszcie w 76 minucie drugiego gola zdobył Sebastian KowalskI, a strzeleckie popisy pszczynian trzy minuty przed końcem spotkania ustalił Andrzej Żur wykorzystując jedenastkę podyktowanym za faul na Piotrze Maroszku.

Polonia Łaziska - Iskra Pszczyna 0:3 (0:1)
0:1 - Bogdan Prusek (39.), 0:2 - Sebastian Kowalski (76.), 0:3 - Andrzej Żur (87., z karnego)