pless.pl

Reklama

Sport

  • 23 września 2011
  • 26 września 2011
  • wyświetleń: 7786

Głosuj na architekturę z Łąki!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj

Po raz kolejny Ośrodek Sportów Wodnych i Dom Ekologiczny w Łące zostały zauważone na arenie ogólnopolskiej. Obie inwestycje nominowane zostały przez renomowane jury z Fundacji Twórców Architektury jako warte zapamiętania polskie obiekty architektonicznych I dekady XXI. Głosy można oddawać w internetowym plebiscycie.

Łącki ośrodek w chińskiej prasie
Ośrodek Sportów Wodnych w Łące


Ekologiczny dom w Łące nagrodzony
Dom Ekologiczny w Łące


Plebiscyt ma na celu dokonanie wyboru 10 obiektów w 10 kategoriach spośród realizacji najbardziej wartych zapamiętania, które niekoniecznie zostały uznane za ikony, ale z pewnością w okresie, w którym powstały, były istotnym, wartym przypomnienia zdarzeniem.

Ponieważ FTA zawsze działała na pograniczu między architektem - twórcą a odbiorcą - użytkownikiem, także nasz plebiscyt jest adresowany nie tylko do branży architektonicznej, ale do wszystkich zainteresowanych architekturą polską. Plebiscyt ma pełnić rolę edukacyjną - krajoznawczą - estetyczną. Ma być dobrą zabawą, która jednocześnie zwróci uwagę na dobrą, polską architekturę. W każdej kategorii można oddać tylko jeden głos, a ponieważ lista jest obszerna głosowanie można przerwać w dowolnym momencie i wrócić do niego później.

Głosować na Ośrodek Spotów Wodnych można pod adresem fta.pl/plebiscyt/kategoria/sport, natomiast na Dom Ekologiczny -
fta.pl/plebiscyt/kategoria/budownictwo-jednorodzinne.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ośrodek Sportów Wodnych w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj