pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 19 lipca 2011
  • wyświetleń: 4322

Kolarze MTB w Ustroniu

10 lipca odbyły się zawody z serii Powerade Suzuki MTB Marathon. Tym razem edycja zawitała do Ustronia. Na starcie nie zabrakło zawodników z Bike Team Pszczyna.

Trasa wyścigu prowadziła malowniczymi szczytami Orłowej, Smrekowca, Grabowej, Starego Gronia oraz wszystkim dobrze znanej Równicy. Strome podjazdy oraz szybkie, kamieniste zjazdy sprawiły, że uczestnicy mogli poczuć prawdziwe kolarstwo górskie. Tym razem pogoda również nie oszczędziła zawodników. Po kilku maratonach w deszczu, ten musieli pokonać w upale.

Kolarze MTB w Ustroniu · fot. luckymtb / klub pless.pl


Na dystansie MINI (20 km.) bardzo dobrze pojechały Magdalena Ziemba, która zajęła 2 miejsce w swojej kategorii oraz Izabella Tumula plasując się na 3 miejscu. Najszybciej z zespołu dystans MINI przejechał Łukasz Fliś zajmując 6 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Tuż za Łukaszem uplasowali się Dawid Skabrat oraz Tomasz Lasek zajmując kolejno 9 i 19 miejsca. Jakub Żołna startujący w tej samej kategori i minął linię mety jako 30. W kategorii mężczyzn do lat 18 Szymon Widera zajął 21 miejsce.

Dystans MEGA (44 km.) najszybciej pokonał Marek Smołka zajmując 16 miejsce w swojej kategorii. Tuż za nim linię mety minął Piotr Ziemba plasując się na 20 pozycji. Łukasz Janik zajął 116 miejsce w M3.

Nasi zawodnicy zajmują również wysokie lokaty w klasyfikacji generalnej Powerade Suzuki MTB Marathon: 1 miejsce - Izabella Tumula, 2 - Magdalena Ziemba, 10 - Szymon Widera, 4 - Łukasz Fliś, 19 - Piotr Ziemba oraz 21 - Marek Smołka.

luckymtb

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.