pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 28 czerwca 2011
  • 30 czerwca 2011
  • wyświetleń: 3796

60-lecie MKS Iskra

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Już w najbliższy weekend na stadionie miejskim w Pszczynie odbędzie się piknik piłkarski z okazji 60-lecia Miejskiego Klubu Sportowego Iskra Pszczyna. Od samego rana aż do wieczora będzie można pooglądać wszystkie grupy piłkarskie w akcji.

Plakat 60-lecie MKS Iskra


Od godziny 9:00 w akcji zobaczymy najmłodszych adeptów, którzy rozegrają turniej na zakończenie rozgrywek Ligi Maluchów. Prócz piłkarzy z Pszczyny zagrają także zawodnicy z Pawłowic, Czechowic i Goczałkowic. Około południa odbędzie się z kolei uroczyste podsumowanie sezonu najmłodszych oraz rozdane zostaną medale i puchary.

Około 12:30 na boisku będziemy mogli zobaczyć rodziców, którzy zagrają mini turniej piłkarski.

Godzinę później na boisko wybiegną żaki. Zawodnicy z rocznika 2000 zmierzą się z GKSem Tychy, koledzy z rocznika 2001 zagrają zaś z Chrzcicielem Tychy.

Następnie do gry przystąpią trampkarze. Na początek podopieczni Henryka Wity, czyli trampkarze młodsi, którzy mierzą się z kolegami z UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice. Po nich z kolei zobaczymy trampkarzy starszych w pojedynku z Rekordem Bielsko-Biała.
Z bielską drużyna zmierzą się także juniorzy, którzy swój mecz rozpoczną o 15:30.

O 17:00 główny punkt imprezy, czyli mecz Pokoleń Iskry z Reprezentacją Oldboi Śląska.

Zarząd klubu serdecznie zaprasza do odwiedzenie stadiony wszystkich kibiców, sympatyków, byłych piłkarzy oraz działaczy, których w bogatej historii klubu było tak wielu, że nie sposób do wszystkich dotrzeć.

Serdecznie zapraszamy!

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj