pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 10 czerwca 2011
  • wyświetleń: 3006

Kolarskie sukcesy młodzików

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "LK UKS Pszczyna" podaj

Kolejna seria Pucharu Polski odbyła się w Turawie. Niestety, bez sukcesów naszych kolarzy, juniorzy w jeździe na czas mieli kłopoty sprzętowe, nie powiodło się też w wyścigu ze startu wspólnego, pozostaje czekać na lepsze wyniki w kolejnych zawodach Pucharu Polski.

LK UKS Pszczyna, kolarze
fot. Tadeusz Foltyn


Bardzo dobrze natomiast spisali się nasi najmłodsi, w sobotę brali udział w ósmych Mistrzostwach Kolarskich Gminy Psary, w kategorii do lat 15 drugie miejsce zajął Maciej Foltyn, piąte Kamil Indeka , szóste Kacper Piechaczek. Nasze dziewczyny też stawały na podium, Edyta Gołek zwyciężyła w swojej kategorii do lat 12, Natalia Rapior i Magda Indeka zajęły drugie i trzecie miejsce w kolejnym przedziale wiekowym.

W niedzielę nasi próbowali swoich sił w Czechach biorąc udział w 17 Memoriale dr Kozla. Zawody polegają na wjeździe na górę Koziniec na którą prowadzi asfaltowa droga o długości 2700 m, przy przewyższeniu 237m. Znowu bardzo ładnie pojechali nasi młodzicy, zwyciężył Maciej Foltyn, trzecie miejsce zajął Kacper Piechaczek, czwarte Kamil Indeka.

Wszystkich sympatyków kolarstwa zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej strony internetowej: www.lkukspszczyna.pl na której będziemy na bieżąco przedstawiać relacje z naszych startów, galerie zdjęć oraz bieżące informacje dotyczące działalności LK UKS Pszczyna.

Tadeusz Foltyn / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.