pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 24 kwietnia 2011
  • 4 maja 2011
  • wyświetleń: 19066

Bieg "W Parku" - wideo i zdjęcia

Urząd Miejski i Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie oraz LKS Pszczyna zorganizowali IX Pszczyński Biegu "W Parku". Impreza odbyła w sobotę 30 kwietnia. Zachęcamy do obejrzenia materiału filmowego z zawodów.

Pszczyński Bieg w Parku - wynikiW sobotę 30 kwietnia odbył się 9. Pszczyński Bieg "W Parku". Przy pięknej, słonecznej pogodzie ponad 200 uczestników w sześciu kategoriach dziewcząt i chłopców rywalizowało ze sobą na trasach wytyczonych alejkami pszczyńskiego parku. Bieg zgromadził również wielu widzów i przypadkowych obserwatorów spacerujących alejkami w sobotnie wczesne popołudnie.

Pszczyński "Bieg w Parku · fot. Jacek Dmyterko


W najmłodszej kategorii ( rocznik 2001 i młodsi) zwyciężyli Aleksandra Sobieraj ( SP nr 9 w Łące) i Tomasz Nogły (SP nr 1 w Pawłowicach). W kategorii klas IV ( rocznik 2000) - Magdalena Wrzeszcz ( SP w Pogórzu) i Fabian Pustelnik (SP nr 18 w Pszczynie); klasy V ( rocznik 1999) : Iga Konior i Mikołaj Zatorski ( oboje z SP nr1 w Pszczynie); klasy VI ( rocznik 1998 ): Klaudia Kobiór (SP nr 18 w Pszczynie) i Dominik Furtok (SP nr 2 w Pszczynie).

Gimnazjaliści rywalizowali w sztafecie: 4 x 750m + 500m. Podobnie jak w ubiegłym roku zwyciężyli uczniowie z Gimnazjum nr 1 w Goczałkowicach Zdroju w składzie: Gawlak Katarzyna, Daria Waleczek, Adam Sinka, Krzysztof Bulanda, Piotr Gawlak, przed Gimnazjum nr 1 w Pszczynie w składzie: Sonia Zientek, Kamila Niesyto, Tomasz Cempura, Aleksander Duda, Monika Biela
oraz Gimnazjum nr 4 w Pszczynie w składzie: Natalia Wiera, Sylwia Indeka, Wojciech Janosz, Gabriel Kowalik, Bożena Piech.

W kategorii OPEN zwyciężyli Ewelina Gawlak( LKS Pszczyna) i Miłosz Jarczok ( Płomień Sosnowiec).

Organizatorzy serdecznie dziękując sponsorom za finansowe wsparcie tej popularnej imprezy już w tym roku zapraszają do włączenia się do organizacji w przyszłym roku jubileuszowego X Biegu "W Parku".

Dzięki następującym firmom zawodnicy oprócz pamiątkowych koszulek, medali i pucharów oraz dyplomów otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe.
1.GRUPA KAPITAŁOWA WONAM S.A. Pszczyna
2.WONAM SERWIS Żory
3.Przedsiębiorstwo Budownictwa Hydrotechnicznego i Ogólnego HYDROGÓR sp.z o.o. Bielsko Biała
4.WONAM KONSTRUKCJE sp. z o.o. Jastrzębie Zdrój
5.AGENCJA ROZWOJU i PROMOCJI ZIEMI PSZCZYŃSKIEJ
6.PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERII KOMUNALNEJ w Pszczynie
7."ROLCHEM" A. LESIAK, B.NOWOK z Ćwiklic
8.KAWIARNIA "U TELEMANA" JÓZEF PRZYBYŁA
9.HURTOWNIA "RÓŻA" MAREK DZIDA
10.CARBO ASECURA S.A.
11.PIEKARNIA JANKOWICE Henryk Kądzielnik

MORiS / pless.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.