Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 21 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 1644

IX tenisowe mistrzostwa za nami

W miniony weekend już po raz dziewiąty odbyły się Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Tenisie Stołowym. W hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie rywalizowało ponad 80 zawodników.

W organizowanej przez Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie oraz ULKTS Pszczyna imprezie, miłośnicy celuloidowej piłeczki rywalizowali w sumie w 13 kategoriach. Najliczniejszą stanowiła kategoria OPEN. Tutaj grało 20 zawodników, a zwyciężył Sebastian Mrozik. Ten sam zawodnik triumfował również w kategorii chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych.

Co ciekawe, Sebastian Mrozik wygrał w kategorii OPEN trzeci raz z rzędu! Dwie poprzednie edycje w finale rywalizował swoim ojcem, Zbigniewem. Ten zajął w tym roku 6. miejsce.

Zwycięzcami poszczególnych kategorii, a zarazem zdobywcy tytułów Mistrza Powiatu Pszczyńskiego okazali się: Kinga Furtak, Jakub Sosna, Magdalena Ryguła, Mateusz Szuster, Justyna Kopeć, Jarosław Majewski, Barbara Ryguła, Sabina Kukla i Tadeusz Kufel. Pełne klasyfikacje zawodów znajdują się poniżej. - Poziom turnieju z roku na rok jest wyższy. W kategoriach młodszych wystąpiła czołówka śląska młodziczek. W finale kategorii OPEN zawodnik I-ligowego zespołu z Bielska uległ II-ligowcowi z Orzesza - podsumował imprezę Janusz Friebe, sędzia główny mistrzostw.

Szczegółowe wyniki z turniejowych zmagań na stronie internetowej Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji www.posir.pszczyna.pl

POSiR Pszczyna, źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.