pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 22 marca 2011
  • 3 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 1870

POSiR: IV Turniej Piłki Ręcznej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Za nami:

3 kwietnia odbędzie się IV Otwarty Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora POSiR. Już teraz można się zgłosić do zawodów!

IV Otwarty Turniej Piłki Ręcznej


Zgłoszenia przyjmowane są drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl z dopiskiem "IV Turniej Piłki Ręcznej") do 31 marca. W zgłoszeniach należy podać nazwę zespołu, imię i nazwisko osoby zgłaszającej, telefon kontaktowy.

Wpisowe do turnieju wynosi 150 zł. W ramach opłaty Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji zapewnia obsługę sędziowską, obsługę medyczną, obsługę techniczną, nagrody (puchary, statuetki dla najlepszych zawodników, pamiątkowe zdjęcia) posiłek, ubezpieczenie NW, a przede wszystkim możliwość rywalizacji w dobrej zabawie.

Ilość oraz długość trwania spotkań uzależniona jest od ilości zgłoszonych ekip. Harmonogram gier podany zostanie przed w serwisie internetowym www.posir.pszczyna.pl po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń.

Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie informuje jednocześnie, że w zawodach będą używane piłki bezklejowe. Prosimy o uczciwe podejście do tego tematu. W przypadku łamania tego postanowienia, Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z imprezy zawodników, którzy się temu nie podporządkowują.

new / pless.pl
źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj