pless.pl

Reklama

Sport

  • 13 marca 2011
  • wyświetleń: 8945

Łącki ośrodek w chińskiej prasie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj

Znów głośno w świecie o Ośrodku Sportów Wodnych. Tym razem obiekty rekreacyjne w Łące zostały opisane w renomowanym czasopiśmie w Chinach.

Łącki ośrodek w chińskiej prasie


Artykuł o Ośrodku Sportów Wodnych w Łące

Pięciostronicowy artykuł o architekturze Ośrodka Sportów Wodnych ukazał się w magazynie "Projects", został wzbogacony o kilkanaście fotografii. Projekt autorstwa Piotra Kuczii opisany został w języku chińskim oraz angielskim. Materiał znajdziecie w załącznikach po prawej stronie.

To nie jedyna publikacja na temat Ośrodka Sportów Wodnych. W styczniu wywiad z Piotrem Kuczią przeprowadziło czasopismo "Krytyka architektury". Głównym tematem rozmowy z architektem była problematyka ekologicznych rozwiązań w nowoczesnych budynkach. W tekście wspomniano także o innych obiekcie znajdującym się na terenie gminy Pszczyny - domu ekologicznym w Łące. Artykuł znajdziecie krytyka-architektury.info/www_new/pl/ka_1_2011-p-17.html target=_blank class=dodaj>tutaj.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ośrodek Sportów Wodnych w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj