pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 25 lutego 2011
  • wyświetleń: 2759

UKS Centrum przed sezonem

Młodzi piłkarze trenujący w UKS Centrum Pszczyna przygotowują się do rundy rewanżowej rozgrywek żaków podokręgu tyskiego. W zimie dwie drużyny trenują na hali, rozgrywają mecze sparingowe, turniejowe oraz uczestniczy w miejskiej lidze żaków.

W organizowanych przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie rozgrywkach obie drużyny UKSu Centrum radzą sobie bardzo dobrze. Po czterech turniejach na pierwszym miejscu (ex aequo z Trójką Czechowice) pierwsze miejsce zajmuje starsza drużyna z rocznika 2000. Na najniższym stopniu podium plasują się rok młodsi koledzy z rocznika 2001.

W ostatnich dwóch turniejach na hali MORiSu praktycznie nic się nie zmienia. W wielkim finale spotykają się zespoły UKSu Centrum trenowani przez Wojtka Balucha i póki co nie potrafią się przełamać w starciu z Trójką Czechowice. W małym finale rywalizacja toczy się pomiędzy chłopcami z rocznika 2001 a drużyną ze Studzienic i tu górą chłopcy trenowani przez Mateusza Bałucha.

UKS Centrum dobrze wypada także w meczach sparingowych. W ostatnim czasie zespół połączonych sił 2000 i 2001 wysoko pokonał ekipę UKSu Orlik Czechowice Dziedzice. W znakomitych humorach z towarzyskiego meczu w Bielsku Białej powrócili też zawodnicy UKSu Centrum 2001, którzy po bardzo dobrej grze pokonali zespół Podbeskidzia 19:6.

Szczegółowe wyniki ostatnich gier na hali www.posir.pszczyna.pl/?page=article&pid=2510 class=dodaj target=_blank> >>> zobacz <<< .

W najbliższym czasie naszych piłkarzy czekają turnieje w Goczałkowicach oraz Czechowicach.

Miejmy nadzieję, że dobrze przepracowana zima przyniesie spodziewane rezultaty w rozgrywkach wyższego szczebla i obie drużyny zaprezentują w grupie mistrzowskiej w kategorii żaków podokręgu tyskiego równie wysoką formę jak jesienią. Przypomnijmy, że grająca pod szyldem Iskry Pszczyna zarówno drużyna z rocznika 2000 jak i 2001 pewnie pokonały wszystkich swoich rywali grupach i z kompletem zwycięstw awansowały do finałowej grupy mistrzowskiej, w której rywalizować będą z: JUW-e Jaroszowice, Chrzciciel Tychy, GKS Pniówek, Sokół Wola.

Przypominamy, że w okresie zimowym treningi odbywają się na halach sportowych. Zapraszamy do ich uczestnictwa wszystkich zainteresowanych. Szczegóły na stronie: www.posir.pszczyna.pl/?page=article&parent=100&nparent=105 class=dodaj target=_blank> www.posir.pszczyna.pl .


UKS Centrum & POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.