pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 18 lutego 2011
  • wyświetleń: 6615

Chrobry na nartach i snowboardzie

8 lutego na stoku Złoty Groń w Istebnej odbyły się III Mistrzostwa I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie w narciarstwie i snowboardzie.

W zawodach wzięło udział 46 zawodników, których podzielono na trzy grupy: Narciarze – 29 uczestników, Narciarki – 15 uczestniczek i Snowboard – 3 mężczyzn i 1 kobieta (dwójka narciarzy startowała także konkurencji snowboardu).

Chrobry na nartach i snowboardzie · fot. LO Chrobry


Zawody były eliminacjami do zawodów powiatowych, do których z godnie z regulaminem awansowała najlepsza trójka w każdej kategorii.

Wyniki w kategorii dziewcząt
1.Kubica M. - 1.01.13
2.Jacheć M. - 1.01.60
3.Kubacka P. - 1.01.76
4.Modrzewska K. - 1.05.65
5.Kasińska Z. - 1.06.39
6.Steinert P. - 1.06.52
7.Ryt M. - 1. 07.41
8.Szendera Z. - 1.07.95
9.Michalik Z. - 1.09.74
10.Szyszka J. - 1.10.31
11.Pala K. - 1.10.45
12.Komarek M. - 1.12.70
13.Sobek N. - 1.22.23
14.Steinert N. - 1.37.75
Main Katarzyna - 1.01.58 - startowała poza konkurencją

Wyniki w kategorii chłopców
1.Main F. - 50,86
2.Anderko W. - 54,97
3.Kędzior M. - 55.84
4.Skoczyński J. - 56.37
5.Konieczny M. - 57.04
6.Pająk T. - 57.88
7.Nowak P. - 59.27
8.Kierski J. - 59.88
9.Wróblewski B. - 1.00.33
10.Malinowski F. - 1.01.09
11.Pietruszka T. - 1.01.56
12.Przystał P. - 1.02.12
13.Kloc Maik - 1.02.78
14.Sajdok Mateusz - 1.03.31
15.Wiewióra E. - 1.03.72
16.Kwiatoń D. - 1.04.23
17.Leśniewski S. - 1.06.62
18.Bryła P. - 1.06.84
19.Kitel J. - 1.08.06
20.Jakubowski P. - 1.09.85
21.Michałek P. - 1.09.94
22.Pryszcz M. - 1.11.88
23.Wątroba M. - 1.18.55
24.Main J.
25.Urbanik A.
26.Kowalski W.
27.Jurczyga W.
28.Kloc Marcin
29.Sajdok Marek

Snowboard
1.Helbik B. - 1.08.75
2.Skoczyński J. - 1.18.97
3.Anderko W. - 1.19.92
4.Bańczyk Hanna - 1.26.13

Skład reprezentacji na zawody powiatowe:
Narciarstwo
Chłopcy
1.Filip Main
2.Wojciech Anderko
3.Michał Kędzior
4.Rezerwowy Jakub Main

Dziewczęta
1.Magdalena Kubica
2.Małgorzata Jacheć
3.Karolina Modrzewska
4.Rezerwowa Natalia Steinert

Snowboard
Chłopcy
1.Błażej Helbik
2.Jakub Skoczyński
3.Wojciech Anderko

Dziewczęta
1.Anna Bańczyk
2.Joanna Helbik – dodatkowo
3.Dagmara Pławecka – dodatkowo

Wyniki zawodników I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie w mistrzostwach powiatu pszczyńskiego w narciarstwie i snowboardzie

Narciarstwo - chłopcy
1.Jakub Main zajął pierwsze miejsce wśród startujących (startował poza konkursem i nie był wliczany do punktacji drużynowej)
2.Wojciech Anderko – Oficjalny Mistrz Powiatu w Narciarstwie
3.Michał Kędzior – 3 zawodnik Mistrzostw Powiatu
4.Filip Main – 7 zawodnik Mistrzostw Powiatu w Narciarstwie

Narciarstwo – dziewczęta
1.Magdalena Kubica – Mistrzyni Powiatu w Narciarstwie
2.Karolina Modrzewska – 2 miejsce w zawodach
3.Natalia Steinert – 3 miejsce w zawodach
4.Małgorzata Jacheć – 5 miejsce w zawodach

Snowboard - chłopcy
1.Błażej Helbik - Oficjalny Mistrz Powiatu
2.Jakub Skoczyński - 2 miejsce w zawodach

Snowboard – dziewczęta
1.Joanna Helbik - Oficjalna Mistrzyni Powiatu
2.Anna Bańczyk - 2 miejsce w zawodach
3.Dagmara Pławecka- 3 miejsce w zawodach

W klasyfikacji drużynowej nasza szkoła zajęła 1 miejsce w punktacji ogólnej.

LO Chrobry

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.