Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 19 października 2010
  • wyświetleń: 2660

Bez porażki w Lidze Żaków

Swoje ostatnie spotkania w rundzie jesiennej rozegrali zawodnicy urodzeni w 2000 roku reprezentujący MKS Iskra Pszczyna w rozgrywkach Śląskiej Ligi Żaków podokręgu tyskiego.

Bez porażki w Lidze Żaków
Wygrany sobotni mecz z MOSM Tychy...


Bez porażki w Lidze Żaków
...oraz czwartkowa rywalizacja z UKS Suszec


W weekend swoje test-mecze rozegrały z kolei pozostałe grupy trenujące w UKS Centrum.

W czwartek na boisku w Warszowicach rozegrany został awansem mecz z ostatniej kolejki II grupy Śląskiej Ligi Żaków, a przeciwnikiem młodych pszczynian był UKS Suszec. Nasz zespół bez problemów poradził sobie z wyrośniętą i liczną ekipą przeciwnika strzelając pięć bramek, a tracąc tylko jedną.

Z kolei w sobotni poranek ten sam zespół zmierzył się na pszczyńskim Orliku z drużyną MOSM Tychy. Po bardzo dobrym początku i szybkim strzeleniu aż pięciu bramek zawodnicy UKS Centrum myśleli już tylko o końcowym gwizdku a przeciwnik z minuty na minutę poprawiał swoją grę. Mimo to nie był w stanie wywieźć z Pszczyny nawet punktu, a mecz zakończył się wynikiem 6:3

UKS Suszec – UKS Centrum Pszczyna U-10 1:5
Bramki: Łukasz Mąka x 4, Mateusz Wala

UKS Centrum zagrał w składzie:
Sławomir Piech (br.), Remigiusz Patyk, Mateusz Wala, Sebastian Orzechowski, Dawid Szromek, Piotr Joniak, Łukasz Mąka, Szymon Pławecki, Piotr Noga.

UKS Centrum Pszczyna U-10 – MOSM Tychy 6:3
Bramki: Łukasz Mąka x 4, Mateusz Wala, Sebastian Orzechowski

UKS Centrum zagrał w składzie:
Sławomir Piech (br.), Remigiusz Patyk, Mateusz Wala, Sebastian Orzechowski, Dawid Szromek, Piotr Joniak, Łukasz Mąka, Szymon Pławecki, Mateusz Mulet, Kamil Świder.

Trener zespołu: Wojciech Bałuch.

Drużyna UKS Centrum Pszczyna dzięki porozumieniu działaczy reprezentuje w sezonie 2010/2011 w ligowych rozgrywkach drużynę MKS Iskra Pszczyna.

Drużyna prowadzona przez Wojciecha Bałucha zakończyła jesienne rozgrywki z kompletem zwycięstw awansując z pierwszego miejsca do grupy silniejszej, gdzie zgodnie z regulaminem wiosną rywalizować będzie o mistrzostwo.

Aktywnie sobotę spędzili również pozostali zawodnicy naszej szkółki, którzy zagrali wewnętrzne sparingi pomiędzy sobą. Chłopcy z rocznika U-9 zagrali z o rok młodszymi kolegami trenującymi, na co dzień w ramach Akademii Orlika. Grę kontrolą rozlegały także między sobą oba roczniki z Akademii, a na koniec swoich sił mogli spróbować także zawodnicy z grupy naborowej.

Inicjatywa taka ma na celu zwiększenie ilości spotkań, co bez wątpienia wpływa na doświadczenie najmłodszych piłkarzy i pomaga trenerom w rozpoznawaniu predyspozycji swoich podopiecznych.

Informujemy ponadto, że w najbliższym czasie zmianie ulegnie harmonogram treningów. Związane jest to z wejściem w okresie zimowym na hale sportowe, ale póki pogoda jeszcze pozwala pozostajemy na świeżym powietrzu, gdzie treningi odbywają się według wcześniej ustalonego harmonogramu.

Obszerna foto relacja z ostatnich gier żaków oraz spotkań sparingowych na stronie: www.posir.pszczyna.pl/?page=article&pid=2070 class=dodaj target=_blank>www.posir.pszczyna.pl.


UKS Centrum Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.