Motoryzacja Pszczyna Motoryzacja Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Sport

  • 29 września 2010
  • wyświetleń: 3153

PLKS wraca do gry u siebie

Po porażce 0:3 w Murowanej Goślinie na inaugurację sezonu siatkarki PLKS-u Pszczyna chcą się zrehabilitować przed pszczyńskimi kibicami. W sobotę o godzinie 18.00 zagrają w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie z Eliteskami Skawą AZS UEK Kraków.

PLKS wraca do gry u siebie


Pierwsza kolejka nie wyszła naszej drużynie najlepiej. Grający bez kontuzjowanej Marty Lach i leżącej w szpitalu Magdaleny Kosiarskiej PLKS uległ silnemu Piecobiogazowi Murowana Goślina. Podopieczne trenera Jarosława Bodysa będą więc teraz punktów szukać w hali POSiR-u. Przeciwnikiem pszczynianek będzie kolejny beniaminek.

W zeszłym sezonie własna hala była prawdziwą twierdzą naszego zespołu. Spośród 10 spotkań, pszczynianki wygrały u siebie osiem. Dwie porażki zanotowały z zespołami, które od nowego sezonu rywalizować będą w PlusLidze Kobiet – TPS Wybrzeże Rumia i Trefl Sopot. Sympatycy pszczyńskich siatkarek liczą więc, że pierwszy mecz w hali POSiR-u zakończy się zwycięstwem gospodyń. Wszak poprzeczka zawisła bardzo wysoko. W zeszłym sezonie PLKS zajął doskonałe 5. miejsce.

2. kolejka I ligi siatkówki kobiet,
hala POSiR, 2 października, godz. 18.00

PLKS Pszczyna – Eliteski Skawa AZS UEK KrakówZapraszamy!

POSiR Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.