Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 26 września 2010
  • wyświetleń: 1813

Tenisiści rozpoczęli nowy sezon

Tenisiści stołowi od sierpnia przygotowywali się do nowego sezonu aby we wrześniu spokojnie przystąpić do rozgrywek drużynowych i indywidualnych.

Pierwsze turnieje klasyfikacyjne w kat. młodzik, kadet,junior i senior już są za nami. Najlepiej wypadli chłopcy w kategorii kadetów - Mateusz Szuster oraz Arkadiusz Bieroński.

Swój debiut zaliczyły dziewczęta w kategorii młodziczek - Magdalena Ryguła, Emilia Piórko, Klaudia Noga oraz w młodzikach Robert Kraut. Natomiast w kategorii juniorek bardzo dobrze zaprezentowała się Karolina Kłaptocz.

Wyniki i klasyfikacje:
www.slzts.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=54&Itemid=51

Kobieca reprezentacja ULKTS Pszczyna rozpoczęła rywalizację w II Lidze Kobiet. Po trzech seriach mamy na koncie jedną porażkę i dwa zwycięstwa.

Skład drużyny ULKTS Pszczyna na sezon 2010/11
Kukla Sabina, Friebe Domonika, Strzymszok Lucyna, Kłaptocz Karolina, Placek Katarzyna, Pala Paulina, Łukaszczyk Katarzyna, Pisarzowska Anna

10.09.2010
BTTS Silesia Miechowice Bytom - ULKTS Pszczyna 8:2
17.09.2010
ULKTS Pszczyna - MKS Szkoły Progres Siemianowice Śl. 6:4
24.09.2010
LKS Lesznianka Leszna Górna - ULKTS Pszczyna 3:7

Klasyfikacje:
www.slzts.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=6&Itemid=137

Kolejny mecz II Ligi kobiet rozegrany zostanie 01.10. 2010 w Zespole Szkół nr 1 o godz 18.00. Rywalkami ULKTS-u Pszczyna będzie drużyna Cukrownika Chybie.

Męska reprezentacja ULKTS-u rozpocznie rozgrywki w lidze okręgowej najbliższy czwartek meczem na wyjeździe z MKS-em Czechowice-Dziedzice.

Janusz Friebe

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.