pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 19 listopada 2003
  • wyświetleń: 2878

Badminton: Dawid Kieloch w półfinale

W dniach 15-16 listopada w Katowicach odbył się Krajowy Turniej Juniorów Młodszych w badmintonie. Wśród czołowych zawodników z Polski znaleźli się również reprezentanci pszyńskiego Plasbad-u. Wśród singlistów najlepiej zaprezentował się Dawid Kieloch (na zdjęciu), który łatwo przeszedł pojedynki eliminacyjne i dopiero w półfinale uległ późniejszemu zwycięzcy zawodów Łukaszowi Barszczewskiemu z LKS-u Naprzód Zielonki.

Na uwagę zasługuje również Tomek Palasz, który odpadł rundę wcześniej niż jego klubowy kolega. Ci dwaj zawodnicy w grze deblowej uplasowali się na trzeciej pozycji, w półfinale przegrywając z faworytami i późniejszymi zwycięzcami turnieju Sławomirem Gąsiorem i Danielem Knychem ze Straszęcina.

Na dużą pochwałę zasługuje także para mieszana Natalia Malik i Miłosz Wiktorczyk, którzy bez problemu przeszli przez gry eliminacyjne. Niestety w finale po zaciętym, trzysetowym pojedynku musieli uznać wyższość swoich kolegów z województwa Paulinie Gajos i Maćkowi Ociepa z Częstochowy.

Swoimi wynikami zawodnicy Plesbadu udowodnili, że chcą i potrafią walczyć z zawodnikami ze ścisłej czołówki Polski. To napawa optymizmem przed Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży.

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.